na zdjęciu znajduje się pływająca w basenie nadyia, wygląda jak syrena, ma jedynie na głowie czepek, który ją odróżnia od syreny

Zobaczcie kobietę, która stała się syreną

Niezwykle ciekawy przypadek kobiety syreny opisują dziennikarze Daily mail i portalu niepelnosprawni.pl

Nowozelandka Nadyia Vessley w dzieciństwie straciła obie nogi i wpadła na pomysł żeby zostać syreną. Historia zaczęła się od spotkania z małym chłopcem, który zapytał Nadyię co się stało z jej nogami. Kiedyś byłam syreną brzmiała odpowiedź kobiety. Dziewczyna postanowiła zrealizować swój pomysł. Napisała do Weta Work Shop przedsiębiorstwa nagrodzonego za tworzenie gadżetów do efektów specjalnych z prośbą o ogon. Specjaliści podjęli wyzwanie. Dziś syreni ogon pasuje do Nadyi idealnie. Proteza pokryta jest specjalną skarpetą i ozdobiona ręcznie malowanymi łuskami syren.

Proteza protezą ale ogon ma być dla ciebie niczym druga skóra musisz czuć, że to część ciebie – powiedziała dziewczyna w wywiadzie, którego udzieliła pływając w basenie.

Lee Williams kostiumolog, która brała udział ,w tworzeniu ogona powiedziała, że wspaniale jest obserwować Nadyię podczas pływania kiedy się ma świadomość, że spełniło się marzenie drugiej osoby. To jak błogosławieństwo.

Zależało mi na tym żeby Nadyia z tym ogonem była piękna i seksowna – dodała. Ważne było aby ogon wyglądał realistycznie bo przecież Nadyia musiała wyglądać jak syrena. Richard Taylor wicedyrektor firmy przyznał, że nie zawsze są w stanie spełnić prośby klientów ale w pomysł Nadyi zaangażowali się natychmiast bo było to fantastyczne wyzwanie.

Obejrzyjcie filmik z udziałem Nadyi pod tym linkiem.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.