Baner ze strony misternawozku.pl. Na środku, na niebieskim tle znajduje się napis Wybrory Mistera na Wózku. Pod spodem dopisek zgłoś się do konkursu. Po prawej stronie znajduje się symbol osoby na wózku, z tym , że jest bardzo kolorowy.

Zgłaszajcie się do konkursu Mister Polski na wózku!

Kto powiedział, że piękne mogą być tylko kobiety? To znaczy zasadniczo tak jest, ale jak od każdej tak również i od tej zasady bywają wyjątki. Głęboko przekonani o tym, że piękny wygląd może być też cechą mężczyzny zdają się być organizatorzy konkursu wyborów Mistera Polski na wózku. Zgłaszać się do niego można do czwartego maja wypełniając formularz znajdujący się na stronie misternawozku.pl. Następnie od piątego do trzydziestego pierwszego maja w internetowym głosowaniu zostanie wybrana dwunastka finalistów. Ostatni etap zmagań nastąpi dziesiątego czerwca w hotelu Holiday w Bydgoszczu – przepraszam w Bydgoszczy. Organizatorem wydarzenia jest całodobowa informacja medyczna w Bydgoszczy.

Jak twierdzą jej przedstawiciele wybory te będą wyjątkowym wydarzeniem chociażby dlatego, że zazwyczaj mężczyźni są bardziej zamknięci w sobie niż panie i wrażliwsi od wielu pełnosprawnych facetów.

Konkurs będzie więc dla nich zachętą do przełamania oporów i pokazania innym swojej wyjątkowości wewnętrznej i zewnętrznej. Przekona ich to do wyjścia z domu i integracji z innymi. Cała inicjatywa bardzo mi się podoba. Jak równouprawnienie to równouprawnienie na całego. Zastanawiam się czy się nie zgłosić ale boję się, że swoim naturalnym pięknem mógłbym popsuć rywalizację i zrobić z konkursu tylko formalność. Chyba więc przezwyciężę swoją chęć dominacji i dam szansę innym.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.