plakat promujący wybieranie finalistki miss na wózku inwalidzkim

Zagłosujcie na kandydatkę do Finału Miss Świata Na Wózku

Ruszyło głosowanie na drugą finalistkę Miss Wheelchair World 2017. 7 października Polskę z całą pewnością będzie reprezentować w konkursie Adrianna Zawadzińska – miss z roku 2016. Kim będzie druga nasza reprezentantka? O tym możecie zdecydować wy wszyscy w głosowaniu.

Do osiemnastego sierpnia możecie głosować raz dziennie na swoją faworytkę. Wybieracie spośród 46 kobiet, które w latach 2013-2016 brały udział w konkursie Miss Polski Na Wózku. Głosujecie za pośrednictwem maila lub SMS-a. Jeżeli wybieracie maila musicie podać własny adres i potwierdzić głos klikając w link w otrzymanej wiadomości zwrotnej. Głosując SMS-owo dostaniecie wiadomość potwierdzającą oddanie przez was głosu. Nie należy z nią już nic robić.

Zawody Miss Świata, podczas których zostanie wybrana najpiękniejsza kobieta na ziemi poruszająca się na wózku odbędą się 7 października w Arenie Ursynów. Tą wyjątkową – bo pierwszą w historii imprezę – organizuje Fundacja Jedyna Taka i Miasto Stołeczne Warszawa. Organizatorzy, chcą zmieniać sposób postrzegania kobiet z niepełnosprawnością, łamać stereotypy i walczyć z dyskryminacją nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Więcej informacji o głosowaniu i konkursie znajdziecie na stronie Fundacji Jedyna Taka (link do głosowania).

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.