plakat treningu z Marcinem Świercem. Na pierwszym planie nazwa geberit, a w tle biegnący męzczyzna po górach

Wyjątkowy trening z Marcinem Świercem

Już 12 października o godzinie 17:00, na stadionie przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kole, przy ulicy Szkolnej 2, odbędzie się wyjątkowy trening z Marcinem Świercem. Mistrz Polski, a także reprezentant kadry narodowej w biegach górskich pomoże wszystkim chętnym w profesjonalnym przygotowaniu do zbliżającego się wielkimi krokami 37. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego.

Spotkanie z mistrzem

Marcin Świerc to ultramaratończyk, biegacz długodystansowy, który sam sobie jest trenerem. W przerwach między zawodami chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z innymi. Zaplanowany w Kole trening to doskonała okazja do motywującego spotkania z mistrzem i skorzystania z jego wiedzy. Wezmą w nim udział również przedstawiciele Geberit Team – grupy biegowej złożonej z pracowników firmy, która regularnie uczestniczy w różnego rodzaju zawodach.

Sportowe wyzwania

Marcin Świerc swoją przygodę z bieganiem rozpoczął w 2002 roku, a od 2010 specjalizuje się w górskich biegach długich. Jako zawodnik kadry narodowej wielokrotnie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy, odnosząc liczne sukcesy. Geberit na co dzień aktywnie wspiera Marcina Świerca w biciu kolejnych rekordów i walce o najwyższe tytuły. 37. Międzynarodowy Bieg Warciański odbędzie się już 22 października.

Informacje o Grupie Geberit

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w ponad 40 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 35 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,6 mld franków szwajcarskich zatrudniając ponad 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.