plakat promujący warsztaty w krakowie

Wyjątkowa konferencja o architekturze w Krakowie

Niezwykle ciekawa konferencja odbędzie się od piątku do niedzieli w Krakowie. Podczas Element Urban Talks prelegenci z całego świata porozmawiają o tym jak projektować przestrzeń miejską aby stała się dostępna i wygodna dla nas wszystkich. To zagadnienie związane jest ze społeczną odpowiedzialnością projektowania. Dowiecie się między innymi jak architektura wpływa na strukturę ziemi w epoce zdominowanej przez działalność człowieka, jak budować miasta przyszłości i w jaki sposób projektować mieszkania żeby służyły nam przez lata oraz były bezpieczne i komfortowe. Nie zabraknie również warsztatów praktycznych i wykładów prowadzonych przez światowej klasy specjalistów.

Dzięki uprzejmości organizatorów oraz zaangażowaniu partnera bloga grupy Geberit będę miał przyjemność poprowadzić debatę w której poszukamy odpowiedzi na pytanie czy polskie miasta są dostępne dla wszystkich. Dowiecie się między innymi na czym polega projektowanie uniwersalne, z jakich miast zagranicą możemy brać przykład jeśli chodzi o przyjazne rozwiązania architektoniczne oraz czy odpowiednie przepisy prawa są niezbędne aby zagwarantować dostępność ulic placów i obiektów?

Udział w debacie wezmą Filip Springer, Małgorzata Tomczyk oraz Jan Cieśla. Start dyskusji w piątek około godziny siedemnastej.

Jeżeli ktoś z was chciałby śledzić debatę na żywo i wziąć udział w całej konferencji to ma w tej chwili niepowtarzalną okazję. Dysponuję jednym zaproszeniem, które trafi do pierwszej osoby jaka napisze na nasz adres mailowy. W razie chęci uczestnictwa w wydarzeniu proszę zostawić komentarz pod artykułem. Serdecznie zapraszam i do zobaczenia w Krakowie.

Szczegółowe informacje o konferencji znajdziecie pod tym linkiemhttps://www.elementtalks.com/pl/urban2017/

oraz link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/197174197488478/

Bilety (od 110 zł):
http://bit.ly/2gckBQE

Podaję również link do wywiadu o mieszkaniu dla seniora, który ma związek z Janem Cieślą.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.