Zdjęcie przedstawia Hanie Pasterny na jednej ze swych podróży, tym razem przed Brooklyn Diner w Nowym Yorku. Ubrana jest w czerwony płaszczyk, na nosie ma ciemne okulary, a w ręku laskę.

Wielka prośba o polajkowanie filmiku z udziałem Hani Pasterny

Polajkujcie filmik z udziałem niewidomej podróżniczki i pisarki Hanny Pasterny. Przypominam, że kilka tygodni temu pani Hania udzieliła na naszym blogu bardzo ciekawego wywiadu, który przeczytacie pod tym linkiem. Opowiadała w nim między innymi o napisanych przez siebie książkach i niezwykłych przygodach jakie spotkały ją podczas podróży po różnych krajach świata.

Dzisiaj walczy o Nagrodę Holman Prize dla aktywnych osób niewidomych.

Na co dzień pani Hania pracuje jako konsultantka do spraw osób niepełnosprawnych oraz współpracuje z byłym premierem i przewodniczącym parlamentu europejskiego – profesorem Jerzym Buzkiem. Zna kilka języków obcych i całą swoją aktywnością udowadnia, że zasługuje na wspomnianą nagrodę.

Obejrzyjcie filmik, przeczytajcie wywiad polajkujcie i przekażcie wiadomość dalej, bo głosowanie trwa tylko do piętnastego marca.

Osoby, które mają googlowe konto, proszę o lajki pod filmikiem:

https://youtu.be/-SArpfLiMRs

Dodatkowo można go zalajkować na blogu:

https://www.holmanprize.org/candidates/?offset=1488242416964

W tym przypadku trzeba kliknąć w serduszko pod filmem, a lajki czasem dodają się dopiero po kilku godzinach. 15 marca zostaną zsumowane oba wyniki. Dziękuję za każdy głos i zachęcenie do głosowania Waszych znajomych!

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.