plakat obwieszczający wygrany mecz reprezentacji polski ampfutbolistów z belgią, po lewej stronie nazwiska naszych strzelców.

Tym razem Belgia na rozkładzie!

Kolejne zwycięstwo polskich piłkarzy. Tym razem pokonaliśmy Belgów cztery zero. Wbrew temu co sugerowałby wynik – mecz dla naszych zawodników nie był prosty. Belgowie postawili na defensywę i przez pierwszych kilka minut ich mur wydawał się skuteczny.

Na szczęście w naszej drużynie nie brakuje piłkarskich artystów – a co jeszcze ważniejsze utalentowanej młodzieży.

W ósmej minucie debiutujący w kadrze Piotr Mizera fantastycznie obsłużył podaniem Tomasza Misia, który kontynuując rozpoczętą wczoraj kanonadę otworzył wynik meczu. W pierwszej połowie Polacy dorzucili jeszcze jedną bramkę, którą zdobył popularny „Messi” czyli Bartosz Łastowski.

Po przerwie mecz długimi fragmentami był nudny ponieważ Polacy grali spokojnie a Belgowie nie byli w stanie niczym im zagrozić. W końcówce meczu wyprowadziliśmy jeszcze dwa ciosy. Najpierw kolejnego gola strzelił Łastowski a po chwili swoje trafienie dorzucił najmłodszy na całym turnieju – zaledwie szesnastoletni – Krystian Kapłon.

Oglądając dzisiejszy mecz można było odnieść wrażenie, że Polacy chcą wygrać jak najmniejszym nakładem sił.

Trener Marek Dragosz dokonał kilku zmian w składzie i trudno się dziwić bo jutrzejszy mecz z Włochami decydujący o pierwszym miejscu w grupie będzie dużo trudniejszy. Co najważniejsze – Polska po dwóch zwycięstwach ma sześć punktów i niezależnie od wyniku jutrzejszego meczu jesteśmy pewni gry w ćwierćfinale. Nasi jutrzejsi przeciwnicy Włosi to pierwsza – naprawdę silna drużyna – z którą przyjdzie nam grać na Euro. Polacy są wprawdzie faworytami ale piłkarze z Italii już nie raz wykazali się konsekwentną i niezwykle skuteczną grą.

Zapowiada się prawdziwe starcie gigantów do którego oglądania gorąco was zachęcam. Transmisja od czternastej na sport.tvp.pl, Wszyscy trzymajmy mocno kciuki za biało-czerwonych!

Źródło zdjęcia Amp Futbol Polska / Facebook.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.