Aga Zawadzińska w trakcie zeszłorocznych wyborów, ma na sobie koronę, pomarańczową suknię wieczorową oraz piękny uśmiech

Towarzyszki i obywatelki Polki. Uprasza się Was o zgłoszenie się na Konkurs Miss Świata!

Konkurs Miss Świata Kobiet Na Wózkach coraz bliżej. Odbędzie się już siódmego października w Warszawie. Piękne panie nadal macie szansę się zgłosić. Aby to zrobić wejdźcie na stronę organizatora imprezy Fundacji Jedyna Taka lub na fanpage wydarzenia. Rekrutacja trwa do 20 sierpnia. Celem projektu jest wsparcie kobiet z niepełnosprawnością w dążeniu do samodzielności zawodowej i społecznej.

Osobiście uważam, że jednym z ważniejszych celów imprezy jest pokazanie całemu światu, iż Polki to najpiękniejsze kobiety świata.

Po raz pierwszy w Polsce w Warszawie kobiety poruszające się przy pomocy wózków inwalidzkich będą walczyć o tytuł i koronę Miss Świata – mówi prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz Walc. Ten wyjątkowy konkurs piękności ma zmieniać sposób postrzegania kobiet z niepełnosprawnością, łamać stereotypy, przesądy i walczyć z dyskryminacją na całym świecie. Każdego roku podejmujemy działania zmierzające do likwidacji różnego typu barier w stolicy. Chcemy by Warszawa była miastem przyjaznym dla wszystkich dostępnym i otwartym.

W finale konkursu może wziąć udział maksymalnie 25 finalistek z różnych państw świata. Każdy kraj – w którym odbywają się wybory – będzie mógł wystawić dwie kandydatki, natomiast państwo, w którym wyborów się nie organizuje, a które nawiąże współpracę z organizatorem konkursu będzie mogło zgłosić jedną przedstawicielkę na zasadzie dzikiej karty. Finał konkursu poprzedzą trwające tydzień warsztaty przygotowawcze. A zatem Polki szykujcie się do zwycięstwa.

Trzymam kciuki i z całego serca życzę powodzenia. Wszystkim zainteresowanym tematem polecam również wywiad z aktualną Miss Polski – Adą Zawadzińską, który znajdziecie tutaj.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.