Kadr z programu Szybki Dom. Nasi architekci siedza przy stole i projektują. Wnętrze, w którym siedzą jest nowoczesne

Szybki dom. Program, który krok po kroku pokazuje jak powstają domy.

Chcesz zobaczyć, jak powstaje dom, od podłogi, aż po dach? Interesuje Cię projektowanie – od strony funkcjonalnej i estetycznej? Zastanawiasz się, co decyduje o stylu wnętrza – jakie kryteria mają wpływ na dobór kolorów, mebli, materiałów? I w końcu – jaką rolę w projektowaniu odgrywają rozwiązania Geberit? O wszystkim tym opowiadają architekci Maciej Kukurba i Karolina Tarasiewicz w programie HGTV „Szybki dom”. Pokażą, na czym polega projektowanie wnętrza od strony funkcjonalnej i estetycznej. Koncepcją architektoniczną, czyli podziałem pomieszczeń, układem funkcjonalnym zajmie się Maciej, a Karolina zadba o odpowiedni styl wnętrz, dobór kolorów, mebli i materiałów.

Z programu dowiecie się, jak zaplanować i zrealizować nowoczesny dom poza miastem. Krok po kroku przejdziemy przez wszystkie etapy projektowania wnętrz, z wykorzystaniem aktualnych trendów i nowoczesnych technologii.

Zapraszam do oglądania!

hgtv.pl/wideo/zwiastun-programu-szybki-dom (link do filmów)

 

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.