Zdjęcie przedstawia łązinekę marki KOŁO

Strefa relaksu w Twojej łazience

Łazienka w domu nie jest tylko zwykłym pomieszczeniem użytkowym. To miejsce, w którym można szybko się orzeźwić oraz zregenerować siły lub zwolnić tempo i zarazem odpocząć po ciężkim dniu. Jak zaaranżować najmniejszą przestrzeń w mieszkaniu, zwykle nie większą niż 10 mkw.[1], by dobrze odgrywała rolę domowego SPA? Kluczem do osiągnięcia celu jest… wanna – najważniejszy punkt w łazience! Grunt to nastrój. Biel dominująca w aranżacji całego pomieszczenia sprawi, że stanie się ono idealnym miejscem do zaznania relaksu. Postaw na minimalizm! Brak intensywnych barw, które mogą powodować niepotrzebne rozdrażnienie sprawi, że kąpiel będzie przyjemnością i chwilą oddechu po powrocie z pracy. Na wąskiej półce, znajdującej się blisko owalnej wanny, można ustawić rząd pachnących świeczek, które z pewnością umilą wieczorny odpoczynek, zamieniając łazienkę w nastrojowy i romantyczny zakątek.

KOŁO wanna Furora.prev

W kąpieli z książką. Jeśli jesteś molem książkowym, a chwile spędzone z lekturą w ręku wpływają na Ciebie odprężająco, koniecznie spróbuj połączyć dwie najbardziej relaksujące czynności: czytanie i kąpiel. Satysfakcja gwarantowana! Stwórz w swojej łazience kąpielowy salon ze strefą wyciszenia. Długie kąpiele w asymetrycznej, dużej wannie z dobrą książką w ręku lub słuchawkami na uszach, w których rozbrzmiewać będzie Twoja ulubiona muzyka, sprawią, że szybko nabierzesz sił na wyzwania czekające na Ciebie następnego dnia.

KOŁO SPLIT_2

Z widokiem na… Ważne, by otaczać się przedmiotami, które lubisz, także w łazience. Nawet w małym pomieszczeniu warto zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby wokół wanny znalazło się miejsce nie tylko na najpotrzebniejsze kosmetyki, ale także na drobiazgi, które pomagają Ci się zrelaksować. W takim układzie najlepiej sprawdzi się symetryczna wanna prostokątna. Jeśli jesteś właścicielką łazienki z oknem, koniecznie to wykorzystaj! Rozplanuj ustawienie mebli tak, aby w kąpieli z relaksującymi bąbelkami móc bez końca podziwiać widoki znajdujące się po drugiej stronie szyby.

KOŁO wanna MODO.prev

Odpoczynek we dwoje. Spędźcie czas wolny we dwoje, w łazience idealnie dopasowanej do Waszych potrzeb. Do wspólnych kąpieli znakomicie nadaje się długa i wygodna prostokątna wanna z odpływem na środku. Ciemne kolory zabudowy podkreślają męski pierwiastek, natomiast jasne i wygodne siedzisko znajdujące się tuż obok jest nie tylko elementem zaskakującym, ale także dodającym romantyzmu. W tak zaprojektowanej łazience można prowadzić długie rozmowy lub zaaranżować domowy salon masażu.

KOŁO wanna Clarissa.pev

Gorąca pokusa. Niech wanna stanie się centralnym punktem Twojej łazienki! Perfekcyjnie owalną wannę znajdującą się w samym środku minimalistycznie urządzonego pomieszczenia, znakomicie podkreśli wisząca nad nią lampa. Będziesz marzyć o tym, by po powrocie do domu wypełnić wannę gorąca wodą po brzegi i spędzić w błogiej kąpieli swój wolny czas. Spełnij swoje pragnienia! Bez zbędnych dodatków, zaburzających przestrzeń, Twoja łazienka stanie się idealnym miejscem do wypoczynku.

KOŁO wanna Progress.prev

 

 


Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.