plakat na konkurs na mural, jest na nim napis fabryka jak malowana oraz rysunek ręki trzymającej pędzel z niebieską farbą

„Siła żywiołów, siłą spokoju”. Startuje konkurs na projekt muralu!

„Siła żywiołów, siłą spokoju”, to zadanie, które ma przyświecać twórcom, podczas przygotowania prac konkursowych. To również hasło, jakim w swoich codziennych działaniach kieruje się Grupa Geberit – organizator konkursu na projekt muralu. Mural zostanie stworzony na jednej ze ścian fabryki Geberit we Włocławku.  

Żywioły są obecne na podczas tworzenia produktów Geberit na każdym kroku. W fabrykach Grupy Geberit, produkty są tworzone z wody, piasku, kaolinów, a następnie wypalane w wysokich temperaturach. Jednocześnie dzięki okiełznaniu tych żywiołów, powstają produkty piękne wzorniczo i dopracowane pod względem technologicznym.

Hasło, konkursu: „Siła żywiołów, siłą spokoju”, to inspiracja do stworzenia na ścianie fabryki Geberit we Włocławku wielkoformatowego muralu, który będzie odzwierciedleniem działania żywiołów.

Konkurs ma charakter otwarty. Prace konkursowe mogą zgłaszać zarówno indywidualni twórcy, jak i grupy projektowe. Twórcy, którzy zdecydują się na udział w konkursie, zobowiązują się do wykonania muralu na ścianie fabryki. Najlepsze prace konkursowe wyłonione zostaną zarówno przez Sąd konkursowy (Konkurs Główny), a także w konkursie Internetowym (głosować można za pomocą stworzonej aplikacji). Głosowanie na najlepsze prace, zostanie również oddane w ręce samych pracowników. Do wygrania jest nawet 10.000 zł.

Okazją do stworzenia muralu są obchody 20 – lecia fabryki Geberit we Włocławku. To również moment, w którym organizator, chce pokazać zarówno swoim pracownikom jak i lokalnej społeczności procesy przemian, jakie zaszły w fabryce na przestrzeni tych lat, a przede wszystkim zobrazować zmiany, które wydarzyły się w ciągu ostatniego roku, kiedy to Grupa Geberit na stałe wpisała się w miejski krajobraz, stając się oficjalnie właścicielem fabryki produktów marki KOŁO we Włocławku.

Adres strony konkursowej: http://r.welcometabs.com/konkurs-sila-zywiolow-sila-spokoju

Informacje o Grupie Geberit

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach ponad 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,8 mld franków szwajcarskich zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.