plakat promujący głowsowanie na mural geberit, pomyśl, zagłosuj, wybierz zwycięzcę

„Siła żywiołów, siłą spokoju”- głosowanie na projekt muralu Geberit trwa!

Zakończyło się zbieranie zgłoszeń w konkursie „Siła żywiołów, siłą spokoju”. Zwycięski projekt muralu ozdobi jedną ze ścian fabryki Geberit we Włocławku z okazji jej 20-lecia. Głosowanie internetowe trwa. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa!

Wyrównane szanse

Konkurs pod hasłem „Siła żywiołów, siłą spokoju”, organizowany przez Geberit, miał charakter otwarty. Swoje projekty mogli zgłaszać zarówno twórcy indywidualni, jak i grupy. Co istotne, przesłanie pracy wiązało się ze zobowiązaniem do wykonania muralu. Do konkursu zakwalifikowały się w sumie 34 prace. Wszystkie cechują się wyjątkową kreatywnością, zaangażowaniem i ciekawym podejściem do tematu. O zwycięstwie w Konkursie Głównym zadecyduje specjalnie powołany Sąd konkursowy. Jednocześnie trwa Konkurs Internetowy – głosować można za pomocą dedykowanej aplikacji. Szansę na wskazanie swoich faworytów będę mieli również pracownicy Geberit w czasie pikniku rodzinnego we Włocławku.

Jubileusz 20-lecia

„Siła żywiołów, siłą spokoju” to hasło przewodnie konkursu, ale również motto, jakim w swoich działaniach kieruje się fabryka Geberit we Włocławku. Piękne wzorniczo i dopracowane pod względem technologicznym produkty powstają bowiem w dużej mierze dzięki okiełznaniu żywiołów – tworzone są z wody, piasku, kaolinów i wypalane w wysokich temperaturach. Mural, jaki powstanie na ścianie fabryki z okazji jej 20-lecia, będzie więc doskonałym zwieńczeniem obchodzonego jubileuszu. W symboliczny sposób potwierdzi również fakt, że Grupa Geberit na stałe wpisała się już w miejski krajobraz Włocławka i życie lokalnej społeczności, włączając do swojego portfolio markę KOŁO.

Adres podstrony do głosowania internetowego: http://welcometabs.com/smMobi/gallery/contest_id/3276/page/1/sort/date_desc

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.