na zdjęciu znajduje sie trzech naszych zawodników tryumfujących wygraną w rugby. Są usmiechnieci, mają podniesione ręce, siedzą na sportowych wózkach inwalidzkich

Rugbyści triumfują w Czechach

Sukcesów polskich sportowców nie ma końca. Tym razem beniaminek polskiej ekstraklasy Avalon Extreme Warszawa wygrał Międzynarodowy Turniej w Rugby na Wózkach. W Finale turnieju w czeskiej Ostrawie podopieczni Tomasza Bidusia ograli wyraźnie Captains Praga.

To kolejny sukces drużyny, która pod koniec września wywalczyła upragniony awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Stał się on faktem po tym jak turniej eliminacyjny w Radomiu zawodnicy z Warszawy zakończyli bez porażki. Krótko po awansie zespół pojechał na wspomniany turniej międzynarodowy.

Zwycięstwo w finale cieszy tym bardziej, że mogliśmy sprawdzić się na tle zespołów zagranicznych oraz rywalizować z drużynami z którymi już w przyszłym sezonie zmierzymy się na krajowym podwórku – podsumował grający trener Tomasz Biduś. Turniej w Czechach był dla nas idealnym zwieńczeniem dotychczasowych zmagań. Mecze były bardzo wyrównane lecz w finale nie pozostawiliśmy złudzeń rywalom z Czech. Drużyna Avalon Extreme wystąpi w turnieju towarzyskim w dniach 11 12 listopada który odbędzie się w warszawskiej Arenie Ursynów.

Trwa nabór do zespołu. Chętni proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: tbidus@avalonextreme.pl

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.