Lewandowski i OSHEE sponsorami reprezentacji Amp Futbol FB. Lewandowski pozuje na ściance z dwoma ampfutbolistami, trzyma koszulkę z numerem 9

ROBERT LEWANDOWSKI WRAZ Z MARKĄ OSHEE WSPIERAJĄ REPREZENTACJĘ POLSKI AMP FUTBOL

Robert Lewandowski oraz marka OSHEE zostali sponsorami reprezentacji Polski piłkarzy po amputacjach Amp Futbol. Ze wsparciem Roberta i OSHEE polscy ampfutboliści planują w tym roku sięgnąć po medale mistrzostw świata tej dyscypliny. Z tej okazji OSHEE wprowadza na rynek specjalny wariant swojego napoju izotonicznego.

Lewandowski i OSHEE sponsorami reprezentacji Amp Futbol FB. Lewandowski pozuje na ściance z dwoma ampfutbolistami, trzyma koszulkę z numerem 9
Lewandowski i OSHEE sponsorami reprezentacji Amp Futbol FB.

Ambitne plany kadry Amp Futbol mają szansę stać się rzeczywistością dzięki wsparciu Roberta Lewandowskiego i OSHEE. Zespół, trenerzy oraz sponsorzy apelują do kibiców – trzymajcie kciuki i kibicujcie nam podczas tegorocznych mistrzostw świata w Meksyku.

Wsparcie reprezentacji Amp Futbol wspólnie z Robertem Lewandowskim wpisuje się w długofalową wizję OSHEE – marka od lat angażuje się w różne sportowe projekty. Jest m.in. oficjalnym partnerem Ekstraklasy, piłkarskiego Pucharu Polski oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Amp Futbol to dynamiczna, niezwykle wymagająca fizycznie i widowiskowa odmiana piłki nożnej, którą uprawiają osoby po amputacjach i z wadami kończyn. Podczas trwającego 50 minut meczu zawodnicy grający o kulach dryblują, walczą o piłkę i strzelają gole. Ich szybkość i sprawność niejednokrotnie wprawiają w zdziwienie kolegów z reprezentacji narodowej grających tradycyjny futbol. OSHEE, wspierając reprezentację oraz wprowadzając na rynek nowy wariant napoju pokazuje, że w sporcie droga do zwycięstwa wiedzie przez determinację i walkę z wieloma ograniczeniami. Sukces najlepszych możliwy jest dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości.

zawodnicy na boisku

Szczerze podziwiam chłopaków z Amp Futbol, którzy każdego dnia udowadniają, że w sporcie najważniejsza jest wytrwałość i wola walki. Jestem dumny, że będę mógł być częścią ich drużyny
i angażować się w działania zespołu, służąc zawodnikom swoim doświadczeniem i wspierając ten sport w Polsce zarówno mentalnie jak i finansowo – mówi Robert Lewandowski

Niesamowite jest to, jak świetnie zawodnicy Amp Futbolu radzą sobie na boisku. Oni wszyscy są dowodem na to, że dla ludzi z prawdziwą sportową pasją nie ma rzeczy niemożliwych. Są urodzonymi wojownikami i najlepszym przykładem postepowania zgodnie z ideą naszej marki „Żyj, walcz, zwyciężaj”. Dlatego nie wahaliśmy się ani chwili, decydując się na współpracę. Jesteśmy naprawdę dumni, mogąc wspierać reprezentację Polski  – komentuje Ewelina Domińska, rzecznik prasowy OSHEE.

Amp Futbol to jedna najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych dla osób niepełnosprawnych na świecie. O jej popularności może świadczyć fakt, że podczas ubiegłorocznego finału mistrzostw Europy w Stambule, w których Polacy zdobyli brązowy medal, zawodników na żywo dopingowało ponad 41 tysięcy kibiców. Pierwszy turniej ampfutbolowy został rozegrany 34 lata temu w Stanach Zjednoczonych, które do tej pory uznawane są za kolebkę tej dyscypliny sportu.  W naszym kraju ten rodzaj piłki nożnej obecny jest dopiero od 6 lat, ale w tym czasie reprezentacja Polski zdążyła już osiągnąć spektakularny sukces i stać się jedną z najlepszych drużyn na świecie.

Cieszę się, że udało nam się pozyskać sponsorów, którzy tak dobrze rozumieją ducha prawdziwego sportu – mówi prezes Stowarzyszenia Amp Futbol Polska, Mateusz Widłak – Nasi piłkarze, którzy są znani z determinacji i silnego charakteru już niejednokrotnie udowodnili, że stać ich na wiele. Wierzymy, że dzięki wsparciu firmy OSHEE oraz Roberta Lewandowskiego podczas tegorocznych mistrzostw świata wspólnie sięgniemy po wymarzone medale.

ampfutboliści pozujący do zdjęcia z kadrą Nawałki
ampfutboliści pozujący do zdjęcia z kadrą Nawałki

Dzięki podjętej współpracy produkty OSHEE będą towarzyszyły zawodnikom reprezentacji Polski Amp Futbol podczas wszystkich nadchodzących meczy zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Marka będzie obecna także podczas najważniejszego wydarzenia tego roku, czyli Mistrzostw Świata, które odbędą się w Meksyku na przełomie października i listopada. Wkrótce na rynku dostępny będzie także napój izotoniczny dedykowany polskiej reprezentacji tej dyscypliny. Na etykiecie produktu pojawi się Robert Lewandowski w towarzystwie zawodników drużyny Amp Futbol.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.