Reprezentacja Amp Futbol oko w oko z kadrą Nawałki!

Robert Lewandowski i Arek Milik w szoku po zagraniach niepełnosprawnych piłkarzy. Pojedynek strzelecki zawodników grających o kulach z Wojciechem Szczęsnym i bramkarza bez jednej ręki z Lewym. Dyskusje o drugiej nodze, która utrudnia grę niektórym zawodnikom reprezentacji. To wszystko i jeszcze więcej znalazło się w nowym materiale wideo Amp Futbol Polska, ze zorganizowanego dzięki PZPN spotkania reprezentacji Polski piłkarzy po amputacjach z kadrą Adama Nawałki!

Zapraszamy do promocji i dowolnego wykorzystania najnowszego materiału wideo Amp Futbol Polska z wyjątkowego spotkania dwóch piłkarskich reprezentacji [linki do video poniżej].

ampfutboliści pozujący do zdjęcia z kadrą Nawałki
ampfutboliści pozujący do zdjęcia z kadrą Nawałki

Chłopaki z reprezentacji przyjęli nas na treningu, jak swoich, a Robert Lewandowski zachował się, jak prawdziwy kapitan i gospodarz spotkania. – cieszy się Przemysław Świercz, obrońca kadry Amp Futbol. – Podobnie Kamil Grosicki, który jest ambasadorem naszej drużyny, Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny i inni zawodnicy, z którymi od razu złapaliśmy wspólny język. Mamy nadzieję, na dwa mundialowe medale dla Polski w tym roku! – dodał brązowy medalista ostatnich ampfutbolowych Mistrzostw Europy.

Nie byłoby tego wyjątkowego wydarzenia, gdyby nie bliska współpraca i wsparcie dla kadry Amp Futbol ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej.

zawodnicy na boisku

Wielkie podziękowania dla PZPN za pomysł i organizację tego spotkania, zwłaszcza dla Macieja Sawickiego, Janusza Basałaja i całego departamentu komunikacji i mediów. – mówi Mateusz Widłak prezes Stowarzyszenia Amp Futbol – Współpraca, którą rozwijamy od kilku lat i wsparcie w promocji idei piłki dla wszystkich, powinno być świetnym przykładem dla wszystkich organizacji i związków piłkarskich w całej Europie.

Wideo Amp Futbol Polska ze spotkania z reprezentacją PZPN:

wersja do pobrania -> https://goo.gl/QYJs7q

wersja do udostępnienia FB -> https://goo.gl/ZLXb5r

wersja do udostępnienia YT -> https://youtu.be/FFqf2mBMY_Y

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.