plakat informujący o wyniku w meczu Polska-Anglia zero do dwóch

Przegrywamy 0:2 z Anglią. Ostatni mecz reprezentacji Amp Futbol na MŚ już dziś!

Wczorajszy mecz Polska przegrała 0:2 z Anglią, a już dzisiaj o 21.00 reprezentacja Polski Amp Futbol zagra swój ostatni mecz na mistrzostwach świata w Meksyku. Rywalami biało-czerwonych w meczu o siódme miejsce będzie reprezentacja Hiszpanii. W finale turnieju z faworyzowaną Turcją zmierzy się Angola, z którą Polacy po dramatycznym meczu przegrali w rzutach karnych w meczu ćwierćfinałowym.

Nasza reprezentacja tym meczem chciałaby bardzo podziękować wszystkim kibicom, partnerom i mediom za niesamowite wsparcie podczas mistrzostw.

Wynik sportowy jest daleki od zakładanego, ale skala wsparcia jaką otrzymaliśmy jest niesamowita. Mamy nadzieję, że to co wydarzyło się podczas tego mundialu przełoży się na dalszy rozwój ampfutbolu w naszym kraju, a zwłaszcza na zwiększenie ilości zawodników i klubów.

Początek meczu Polska-Hiszpania o 21.00 czasu polskiego. Transmisja na żywo z tego spotkania na profilu facebookowym www.facebook.com/AmpFutbolPolska, a także na stronie www.sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Partner Główny Reprezentacji Polski: Grupa ENERGA
Oficjalni Sponsorzy: OSHEE i Robert Lewandowski
Oficjalni Partnerzy: forBET, NAC, IFB
Partner Medyczny: Ottobock Polska
Partner Techniczny: Vita-Sport
Partnerzy: PZPN, Pentagon Research, All Promote
Udział reprezentacji Polski w mistrzostwach dofinansowuje: Ministerstwo Sportu i Turystyki

Mistrzostwa Świata Amp Futbol – Meksyk 2018
San Juan de los Lagos, 27 października – 4 listopada 2018.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.