Zdjęcie przedstawia ciemną, grafitową, minimalistyczną łazienkę, z prawie niewidocznym zastosowaniem eleganckiego Geberit Clean Line.

Prostota i elegancja – odpływy liniowe Geberit CleanLine do kabin bez brodzika

W nowoczesnych łazienkach otwarta kabina bez brodzika z eleganckim odpływem liniowym ze stali nierdzewnej staje się standardem. Odpływ liniowy Geberit CleanLine oferuje innowacyjne rozwiązania, które spełniają wszystkie wymagania w kwestii czystości i higieny.Zdjęcie przedstawia widok z góry, na odpływ w eleganckich grafitowych kafelkach oraz człowieka wyskawiającego ręce ku kapiącej wodzie.

Czyszczenie zwykłego odpływu prysznicowego nie jest proste. Pod pokrywą gromadzi się dużo brudu, który trudno usunąć. Nowe odpływy liniowe Geberit CleanLine, dzięki temu, że nie posiadają ukrytych krawędzi i kantów w trudno dostępnych miejscach, są idealnym rozwiązaniem problemu, zapewniając odpowiedni poziom higieny. Co więcej, niewielkich rozmiarów pokrywę odpływu z przymocowanym koszykiem, który zatrzymuje zanieczyszczenia, można zdjąć i błyskawicznie wyczyścić. Wystarczy przepłukać pokrywę jedynie strumieniem wody.

Odpływy liniowe Geberit CleanLine są również łatwe w montażu, w razie potrzeby nawet bezpośrednio przy ścianie. Ponadto, odpływ wykonany ze stali szczotkowanej można przyciąć do odpowiedniej długości i dzięki temu idealnie dopasować do obszaru natrysku. Raz zainstalowany, działa jak otwarta powierzchnia, w której woda zbiera się i spływa do odpływu.

Zdjęcie przedstawia odpływ liniowy ClinLajn oraz rękę człowieka, zdejmującego zaślepkę od odpływu. Jest ona niezauważalna, gdyż wpisuje się w linie odpływu i jest wykonana z takiego samego materiału.

Odpływy liniowe Geberit CleanLine charakteryzuje także doskonała technologia uszczelniania, która została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Zarówno właściciele domów, jak i mieszkań mogą być pewni, że ich prysznic bez brodzika zapewni szczelną izolację przed przeciekaniem.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.