Zdjęcie przedstawia drużynę MKSN Mazowsze Warszawa. Na zdjęciu pozują siedząc na czerwonych krzesełkach trybuny w dwóch rzędach (pięć osób na górze i pięć na dole).

Polscy piłkarze w fazie pucharowej Ligi Mistrzów!

Duży sukces polskich piłkarzy. Awansowali do jednej ósmej finału Ligi Mistrzów Głuchych. W turnieju rozgrywanym w Sewilli zawodnicy MKSN Mazowsze Warszawa mieli bardzo wymagających rywali grupowych.

W pierwszym meczu pokonali francuskie A.S.S. Bordeaux trzy jeden. Kilka godzin później przyszła jednak bardzo bolesna porażka z trzykrotnymi mistrzami rozgrywek drużyną C.D.S. Huelva. Hiszpanie wygrali aż siedem do jednego.

O wyjściu z grupy miał więc zadecydować mecz z mistrzem Słowacji ŠKN Trenčín. Nasi zawodnicy rozpoczęli znakomicie. Po dwóch golach Szymańskiego i bramce Barzała wygrywali trzy do jednego. W drugiej połowie obydwie drużyny dołożyły po dwie bramki, a Szymański skompletował Hattricka. Mecz zakończył się wynikiem pięć do trzech.

W fazie pucharowej na naszą drużynę czekają już mistrzowie Włoch drużyna Real e Non Solo.

 

Źródło zdjęcia: facebook.com

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.