Ostatni wywiad w cyklu „Maj z Designem”

Na koniec „Maja z Designem” zapraszam do posłuchania o tym, jak polskie miasta prezentują się na tle architektury i urbanistyki na świecie. Jakie mają funkcje? Czym jest elastyczność miast? Opowiedzą o tym Krzysztof Ingarden z INGARDEN & EWÝ oraz Agnieszka Kalinowska z Stowarzyszenie Architektów Polskich.

„Maj z Designem” to cykl wywiadów, które podczas 4 Design Days w Katowicach przeprowadziliśmy z najlepszymi polskimi projektantami.

Ostatni wywiad w cyklu „Maj z Designem”

Na koniec „Maja z Designem” zapraszamy do posłuchania o tym, jak polskie miasta prezentują się na tle architektury i urbanistyki na świecie. Jakie mają funkcje? Czym jest elastyczność miast? Opowiedzą o tym Krzysztof Ingarden z INGARDEN & EWÝ oraz Agnieszka Kalinowska z Stowarzyszenie Architektów Polskich.„Maj z Designem” to cykl wywiadów, które podczas 4 Design Days w Katowicach przeprowadziliśmy z najlepszymi polskimi projektantami.

Opublikowany przez Geberit 31 maja 2018

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/users/delay/public_html/delay/millarc6_mcms/kolociebie/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:32 Stack trace: #0 /home/users/delay/public_html/delay/millarc6_mcms/kolociebie/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(542): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/users/del...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/users/delay/public_html/delay/millarc6_mcms/kolociebie/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 32