Zdjęcie przedstawia drużynę na biosku, wykonanne zostało w 1916 roku. Piłkarze są ustawieni do zdjęcia w trzech rzędach - pierwszy siedzi, drugi klęczy a czwarty stoi.

Oglądajcie serial o Legii Warszawa!

Obejrzyjcie serial Legenda. Opowiada o najwspanialszym klubie w Polsce!
Trzydzieści odcinków będzie można oglądać na TVN Player. Są one realizowane aby uczcić stulecie Legii Warszawa. To jak wszyscy wiemy najznakomitszy klub w Polsce. Legia jest liderem wszech czasów jeśli chodzi o ligową tabelę, rekordzistą jeśli chodzi o triumfy w pucharze polski i klubem, który już jedenastokrotnie cieszył się z tytułu mistrzowskiego.

Nasi piłkarze godnie i z wielkimi sukcesami reprezentowali kraj na arenie międzynarodowej.

Przypomnijmy półfinał pucharu zdobywców pucharów za kadencji Władysława Stachurskiego, ćwierćfinał Ligi Mistrzów za Pawła Janasa czy półfinał pucharu Europy w czasach gry naszej największej legendy Kazimierza Deyny.

Każdy odcinek serialu zatytułowany jest słowem wyrażającym jakąś emocję. W pierwszym z nich pod tytułem zaufanie wystąpił nasz kapitan Kuba Rzeźnik Rzeźniczak. Jest związany z Legią już dwanaście lat o jego charyzmie i wielkich umiejętnościach sportowych nie trzeba nikogo przekonywać. Jest człowiekiem, który potrafi wpłynąć na drużynę i poderwać ją w trudnym momencie. Legia to klub, który kocha całym sercem i z którym przeżył niejedną fascynującą chwilę. O tym właśnie opowiada odcinek Zaufanie.

W trzecim odcinku który ukaże się 30 kwietnia będę miał ogromną przyjemność wystąpić osobiście. Jego tytuł Miłość brzmi bardzo wymownie i prawdziwie. Opowiadać będzie bowiem o wielkiej miłości do Legii przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Zobaczycie chłopaków działających w naszym stowarzyszeniu Niepełnosprawni fanatycy, przekonacie się jak wygląda prawdziwie gorący doping podczas najważniejszego w sezonie meczu z Lechem Poznań. Będziecie mieli okazję podziwiać mnie w akcji na murawie przy Łazienkowskiej 3 i poznacie mojego tatę człowieka, który grał niegdyś w drugim zespole Legii i zaraził mnie wielką miłością do najwspanialszej drużyny na świecie. Zachęcam Was gorąco do śledzenia serialu Legenda zwłaszcza, że na jego podstawie powstanie długi i piękny film dokumentalny o Legii, która cieszy swoją grą kolejne pokolenia Warszawiaków już od stu lat . Ten dłuższy film będziecie mogli obejrzeć w telewizji TVN. Oglądajcie, podziwiajcie i zarażajcie się miłością do Legii Warszawa.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.