Angelika - modelka z protezą ręki. Zdjęcie całej sylwetki. Pozuje na tle ściany z kamieni, ma piękną szarą bluzkę, jasne jeansy, ana głowie wianek

Nowa kolekcja ubrań reklamowana przez modelkę z protezą ręki.

Moda na (wewnętrzne) piękno.
Mogę stwierdzić, że jestem wręcz uzależniona od szycia i projektowania ubrań. Kocham sprawiać radość ludziom, i podkreślać ich atuty odpowiednim ubiorem – mówi Ewelina Rasińska – właścicielka marek odzieżowych ER Sport i Rasińska (facebook).

Angelika - modelka z protezą ręki, zdjęcie portretowe. Pozuje na tle ściany z kamieni, ma piękną szarą bluzkę ana głowie wianek

Dla kogo projektuje Pani ubrania?
Moimi klientkami są przede wszystkim kobiety. Każda z nas chce wyglądać w sposób wyjątkowy. Nie lubimy sytuacji, kiedy spotykamy inną kobietę ubraną tak jak my. Panie, które decydują się na współpracę ze mną otrzymują ubrania zaprojektowane specjalnie dla nich, odpowiadające ich gustom i potrzebom sylwetki. W tej chwili koncentruję się na szyciu eleganckich sukien, które można założyć na każdą okazję.

modelka

Czy szyje Pani tylko stylizacje na wieczorne eventy?
Eleganckie stroje, to nie jedyna dziedzina projektowania, w której się specjalizuję. Tworzę także linie ubrań sportowych. W zaprojektowanych przeze mnie kompletach grają np. siatkarki klubu Legionovia.

osiem modelek pozujących do zdjęcia w w zielonej przestrzeni miejskiej

Czy efektowne i modne ubrania, to rzeczy zarezerwowane tylko dla pięknych i szczupłych?
Oczywiście, że nie. Moda jest dla wszystkich, a zadaniem projektanta jest wydobycie i podkreślenie, poprzez odpowiedni ubiór, wszystkich atutów. Niezwykle ważną sprawą jest też materiał z którego szyjemy. Kilka dni temu prezentowałam najnowszą kolekcję ubrań podczas Międzynarodowej Konferencji ecoCSR. Jest to linia, wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów ekologicznych, produkowanych przez polską firmę Andropol. Na kolekcje składają się eleganckie bluzki, spódnice, spodnie i sukienki z odkrytymi ramionami w kolorach granatowym, niebieskim, białym i różowym.

Kto zaprezentował Pani kolekcję?
Postanowiłam, że do pokazu zaangażuję dziewczyny z najbliższego otoczenia. Kierując się myślą, że moda tak jak ekologia jest dla wszystkich. Jedną z modelek, która prezentowała zestaw ubrań była Angelika – dziewczyna z protezą ręki. To niezwykle pozytywna, pełna energii i radości życia osoba. Te właśnie dobre emocje widać było podczas pokazu. Piękno nosimy w sobie. Ubranie może wyglądać bardzo efektownie, ale jeżeli nie będziemy potrafili się uśmiechać, to nie pomogą żadne wysiłki projektantów, ani najwyższej jakości materiały. Angela pokazała, że połączenie modnego ubioru z pięknym charakterem daje najlepsze efekty.

dziewięć modelek w przestrzeni miejskiej, kazda ma na głowie wianek

Jakie ma Pani plany na przyszłość?
Chciałabym dalej rozwijać się w szyciu miarowym. Wiem, jak wiele kobiet potrzebuje personalnego doradztwa i pomocy w stylizacji. Tworzę zespół, który sprawia, że kobieta może czuć się piękna. Chciałabym doprowadzić do tego, żeby każda z nas poczuła się kobieco i cudownie w ubraniu, które nosi.

modelki w przestrzeni miejskiej

Zapraszam na moją stronę www.rasinska.pl oraz do kontaktu na Facebooku i Instagramie: Rasińska_fashon.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.