na zdjęciu znajduje się audiobook, niezbednik aktywnych mieszkańców. Jest to białe opakowanie, z którego wystaje płytka CD.

Niezbędnik Warszawski dostępny dla niewidomych.

Niezbędnik aktywnych mieszkańców Warszawy został właśnie wydany w formie audiobooka. Dzięki temu osoby niewidome i niedowidzące będą mogły włączyć się we wspólne zmienianie stolicy na lepsze.

Niezbędnik został stworzony po to aby pomagać w realizowaniu pomysłów, wskazywać jak współdziałać z innymi, gdzie szukać informacji do tego potrzebnych – mówi prezydent Warszawy – Hanna Gronkiewicz-Walc.

Możliwości jest coraz więcej, inicjatywa lokalna, budżet partycypacyjny czy udział w konsultacjach społecznych. Niezbędnik to podstawowe źródło wiedzy na temat różnych narzędzi umożliwiających wpływ na kształt miasta, wspierających oddolne inicjatywy i promujących zaangażowanie na rzecz wspólnoty lokalnej. Zawiera przydatne kontakty telefoniczne i linki.

Dotychczas ukazały się dwa wydania po polsku, a także niezbędniki w językach angielskim ukraińskim i wietnamskim. Audiobook dostępny jest oczywiście w formie płyty – okładka podpisana brajlem, a także w internecie.

Można go ściągnąć ze strony: inicjatywa.um.warszawa.pl, i do wysłuchania na oficjalnym kanale YouTube miasta Warszawy.

 

Źródło zdjęcia: inicjatywa.um.warszawa.pl

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.