Portret autora bloga Filipa Zagończyka. Zdjęcie zrobione w pociągu, za oknami widać góry.

Najważniejsze święto w roku przypada właśnie dzisiaj!

Dziś najważniejszy dzień w roku. Jedyny i niepowtarzalny. Dzień o wielkim znaczeniu dla Polski i świata. Urodziny redaktora Zagończyka.
Jak się zapewne już po wstępie domyślacie dzisiejsza data jest dla mnie wyjątkowa. Napawa mnie wielką radością bo dziś jest ten moment kiedy z jednej strony staje się starszy a więc nabieram doświadczenia a z drugiej czekam na hołdy życzenia i prezenty a któż z was nie lubi ich dostawać. Dzień ten ma wielkie znaczenie dla każdego z was, który czyta te słowa. Wszak pomyślcie tylko. Gdybym się nie urodził nie mielibyście okazji do śledzenia najciekawszego bloga w czwartej Rzeczpospolitej i nie czytalibyście pisanych pięknym językiem i niesamowicie atrakcyjnych tekstów. $.cieszcie się więc dzisiaj razem ze mną i kto tylko żyw niech świętuje a kiedy jutro przyjdziecie już do siebie przeczytajcie fascynujący wywiad z naszym mistrzem parabadmintona Bartłomiejem Mrozem. Muszę wam szczerze wyznać, że sport to moja ulubiona zakładka na blogu. Uwielbiam przybliżać wam różne dyscypliny, rozmawiać z ludźmi o silnym charakterze, którzy dzięki własnej sile fizycznej i przedewszystkim psychicznej osiągnęli sukces. Sportowiec z sukcesami jest także najczęściej człowiekiem którydużo podrużuje i ma do opowiedzenia masę ciekawych rzeczy z różnych zakątków świata. Potrafi dzielić się swoją pasją i radością życia oraz zarażać nią innych. Wszystkie te cechy łączy w sobie Bartek więc nie zapomnijcie zajrzeć do mnie na bloga jutro o siedemnastej i poczytać o tym intrygującym człowieku. A teraz moi drodzy redaktor rusza na miasto świętować+ Życzę wam wszystkiego najlepszego w tym wiekopomnym dniu.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.