Zdjęcie przedstawia zwyciężczynie konkursu miss na wózku Adę Zawadzińską, w greckim stroju, niczym bogini. Ada trzyma w ręku tyczkę. Scena ma miejsce na czerwonej murawie. Chmury na niebie nadają poważnej, groźnej atmosfery.

Najpiękniejsze dziewczyny w Polsce wspierają paraolimpijczyków!

Obejrzyjcie fenomenalne zdjęcia Miss Polski Na Wózku Ady Zawadzińskiej oraz jej koleżanek, które rywalizowały o ten tytuł w strojach olimpijskich.

Dziewczyny fotografując się w strojach olimpijskich pragnęły wyrazić wsparcie dla paraolimpijczyków.

Sesję sportową zorganizowała fundacja Jedyna Taka, podczas warsztatów odbywających się przy okazji konkursu Miss Polski Na Wózku 2016. Wzięły w niej udział wszystkie finalistki konkursu. Dziewczyny fotografując się w strojach olimpijskich pragnęły wyrazić wsparcie dla paraolimpijczyków. Celem sesji, którą wykonał Karol Malec, było także pokazanie, że osoby z niepełnosprawnością to ludzie aktywni, mający własne pasje i marzenia.

Finalistki konkursu Miss Polski Na Wózku 2016 wystąpiły w takich strojach po raz pierwszy. Dotychczas pozowały w sukniach wieczorowych, bieliźnie lub stylizacjach słowiańskich. Tym razem wcieliły się w rolę greckich bogiń i zapozowały z atrybutami używanymi w sportach paraolimpijskich.

To połączenie siły i piękna jest naprawdę imponujące. Z takim wsparciem nasi paraolimpijczycy z pewnością ustanowią rekord w ilości zdobytych medali. Wszystkich zainteresowanych tematyką konkursu Miss Polski Na Wózku zapraszam do lektury niezwykle interesującego wywiadu ze zwyciężczynią konkursu Adą Zawadzińską, który ukazał się na blogu już kilka tygodni temu.


Źródło zdjęcia: Karol Malec, http://jedyna-taka.pl/news,163,sesja-pod-haslem–mowimy-tak-paraolimpiadzie-.html

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.