Portret autora bloga Filipa Zagończyka. Zdjęcie zrobione w pociągu, za oknami widać góry.

Na początek

Nazywam się Filip Zagończyk, jestem z zamiłowania i wykształcenia dziennikarzem, znanym z audycji Bisup w polskim radiu. W swojej działalności dziennikarskiej zawsze starałem się zainteresować czytelników i słuchaczy sprawami osób z niepełnosprawnością. Od czwartego roku życia jestem niewidomy, a od kilku lat poruszam się używając protezy. Kocham sport, a pokonywanie przeszkód uważam za jedną z większych rozrywek życiowych.

Serdecznie zapraszam do lektury nowo powstałego bloga kolociebie.com. Tutaj przeczytasz o ciekawych, nieprzeciętnych osobach, które osiągnęły życiowy sukces i łamią stereotypy związane z niepełnosprawnością. Poznasz mistrzów sportu, znanych blogerów, dowiesz się co można zmienić w przestrzeni miejskiej, żeby była bardziej przyjazna. Nie zabraknie też wywiadów z celebrytami, ciekawych zdjęć i filmików.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

2 komentarzy: On Na początek

  • Filip, świetna decyzja z tym blogiem! Przeczytałem na szybko wpis o uwolnieniu kopert i już wiem o co w tym całym zamieszaniu chodzi. Dobrze, że zostało to uregulowane w ten sposób i cwaniaccy pseudoinwalidzi zostali z kopert wykurzeni. Pozostałe wpisy ogarnę po weekendzie. Blog dodałem do RSS (choć nie widzę nigdzie na blogu ikonki dzięki której w prosty sposób można było by go dodać do ulubionego czytnika- zadbaj o to by się pojawiła) ;) A jak pojawi się też możliwość zapisu na Twoją listę mailingową to z chęcią z niej skorzystam (całkiem spory ruch jest z mailingu na blogu ;) ), oczywiście o ile taką listę masz w planach ;).

    Pozdrowienia z Mazur!
    Rafał

    • Zostawiam ci aż dwie odpowiedzi. Jedną pod najbardziej aktualnym wpisem a kolejną tu. Bardzo ci dziękuuję za miłe słowa i cieszę się że wpis ci się spodobał. O ulepszeniach pomyślę a ty ogarniaj bloga jaknajszybciej bo będzie tu jeszcze masa ciekawych rzeczy. Pozdrowienia dla Kasi ciebie i dzieciaków. Filip

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.