Mistrz Polski Rafał Treter z nowym wózkiem sportowym! Także dzięki Wam! Moim czytelnikom!

Mistrz Polski w szermierce Rafał Treter otrzymał wczoraj nowy wózek sportowy. Odebrał go podczas konferencji, która odbyła się w budynku Agory. Przypomnijmy, że warunkiem jaki musiał spełnić nasz zawodnik aby dostać wózek od jednej z firm było zebranie 28 tysięcy lajków na facebooku. Akcja zakończyła się pełnym sukcesem również dzięki wsparciu czytelników bloga kolociebie, którzy po opublikowanym przeze mnie wywiadzie z Rafałem masowo polubili jego stronę.

Jestem bardzo szczęśliwy i gorąco dziękuję wszystkim, dzięki którym będę mógł korzystać z nowego wózka – mówił Treter.

Będę walczył i zrobię wszystko, żebyście zobaczyli iż poświęcony przez was czas nie poszedł na marne. Moim wielkim celem i marzeniem jest start na Igrzyskach paraolimpijskich w Tokio i przywiezienie stamtąd medalu-dodawał. Po tej odważnej zapowiedzi Rafał przeszedł od razu do walki. Na konferencji był bowiem obecny brązowy medalista z Rio Adrian Castro. Zawodnicy stoczyli pasjonujący pojedynek w którym losy zwycięstwa rozstrzygały się w ostatniej akcji. Ostatecznie Castro wygrał 10-9 i pokazał mistrzowi Polski, że czeka go jeszcze wiele ciężkiej pracy żeby mógł wygrywać z najlepszymi na świecie. Najważniejsze jest jednak to, że od wczoraj Rafał ma już kompletny sprzęt i świetne warunki do przygotowań. Mocno trzymam kciuki za tego przesympatycznego zawodnika, a wam drodzy czytelnicy dziękuję za wsparcie jakie okazaliście aktualnemu mistrzowi Polski,.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.