Obrazek przedstawia jasną łazienke, w któej przeważa kolor beżowy. Głównym elementem łazienki jest duże okno, przez które wpada światło słoneczne. Całość jest lekka i eteryczna.

Łazienka ze światłem dziennym

Łazienka z oknem to nowy trend, choć nie w każdej może się ono znaleźć. Jeśli jednak w Twojej łazience może pojawić się światło dzienne, to warto zdecydować się na takie rozwiązanie. W niewielkim pomieszczeniu okno rozświetli oraz powiększy optycznie małą przestrzeń, natomiast w dużej łazience nada charakteru i stworzy kolejne możliwości aranżacji wnętrza.

Dzienny blask

Naturalne źródło światła w łazience jest niezwykle cenne. To słońce wyznacza rytm dnia, pobudza i dostarcza energii, więc jego promienie na łazienkowej posadzce i ścianach z pewnością pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie. Niewątpliwie światło dzienne w łazience umila, ale także ułatwia codzienną toaletę. W odpowiednio oświetlonym pomieszczeniu dużo łatwiej wykonać dobry makijaż lub zauważyć pewne niedoskonałości wymagające poprawek. Słoneczny blask w połączeniu z przemyślaną koncepcją oświetlenia w łazience powodują, że nie trzeba bać się zastosowania w wystroju wnętrza jasnej palety barw w podobnych odcieniach. Światło dzienne podkreśla także piękno ceramiki czy eleganckich mebli łazienkowych.

Powiew świeżości

Zdjęcie przedstawa łazienke, w odcieniach beżu i szarości. Na środku znajduje się wanna, obudowana drewnem. Przy oknie powiewają białe, lekkie zasłony.

W pomieszczeniu, jakim jest łazienka, bardzo ważna jest cyrkulacja powietrza. W zachowaniu odpowiedniej wentylacji z pewnością pomoże okno. Unosząca się para wodna, zaparowane lustro i nadmierna wilgoć po kąpieli, nie będę Ci straszne, jeśli uchylisz okno i wpuścisz do pomieszczenia świeże powietrze. Swobodny przepływ powietrza w łazience z pewnością wpłynie na komfort jej użytkowania.

Relaks z widokiem

Zdjęcie przedstawia wanne z góry. Usytuowana jest ona przy oknie, aby móc podziwiać widok.

Po całym dniu zasługujesz na chwilę oddechu! By się zrelaksować najlepsza jest długa, gorącą kąpiel w przestronnej wannie. Jeśli masz w łazience okno, nie zamykaj oczu, tylko podziwiaj widok po drugiej stronie. Okno znajdujące się blisko komfortowej wanny pozwoli Ci też stworzyć niezapomniany nastrój. Magia blasku zapalonych, zapachowych świec odbitych w szybie sprawi, że odpoczną nie tylko wszystkie zmysły, ale także ciało. Tak usytuowane okno jest cennym źródłem światła w dzień i znakomitym elementem budującym nastrój także po zachodzie słońca.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.