Zdjęcie przedstawia kaczkę z otwartym dziobem w koronie.

Koniec Polski!

Czy nazwa Polska zniknie z oficjalnych dokumentów i podręczników historii? To całkiem prawdopodobne. Dziś rano w sejmie gruchnęła wiadomość, że grupa posłów Prawa i Sprawiedliwości przygotowuje projekt ustawy, zgodnie z którą nazwa państwa zostanie zmieniona na Kaczystan. Pomysł gorąco popiera Episkopat. Jak stwierdził arcybiskup Michalik nazwa Polska to przeżytek i to bardzo nieprzyjemnie kojarzący się z PO.

Zdaniem arcybiskupa Kaczystan brzmi lepiej, a co ważniejsze nazwa ta uwzględnia niezwykłe zasługi jakie przez całe swoje życie oddał naszemu krajowi jego najwybitniejszy przywódca.

Wraz ze zmianą nazwy ma powstać także nowa konstytucja, w której nie będzie miejsca dla tak bzdurnych instytucji jak Trybunał Konstytucyjny, sądy powszechne czy rzecznik praw obywatelskich. Mają być one zastąpione przez jednoosobową wielką radę Kaczą, która wydawać będzie wyroki niezwłocznie i z uwzględnieniem dobra całego narodu. Pomysł powstania Kaczystanu ostro skrytykował poseł Stefan Niesiołowski, który powiedział, że co jak co ale jest entomologiem i przy wymienianiu nazwy własnego kraju kwakać nie zamierza. Głosowanie w tej sprawie odbędzie się już dziś pardą jutro o czwartej czterdzieści pięć nad ranem. Wybór godziny nie jest przypadkowy. Jak twierdzi przywódca wszyscy posłowie muszą być o tej godzinie na nogach, aby nie zaskoczyli nas Niemcy. Zapraszam Was, Drodzy Czytelnicy, do komentowania tego rewolucyjnego, nie bójmy się tego słowa, pomysłu.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.