Nowoczesna łazienka geberit

Komfort na zupełnie nowym poziomie – nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera wersja Classic

W dzisiejszych czasach szczególnie duży nacisk kładzie się na zapewnienie komfortu w łazience. Według statystyk w toalecie spędzamy średnio 18 minut dziennie, a w skali roku około 100 godzin. Ile z nich to chwile, które działają równie ożywczo, jak na przykład prysznic? Odpowiedź brzmi: ani jedna! Już to wystarcza, by zdecydować się na zmianę i zafundować sobie wspaniałe uczucie świeżości i czystości, jakie może nieść ze sobą korzystanie z toalety myjącej.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera oferuje komfort na zupełnie nowym poziomie. Wyrafinowana technologia i stonowany projekt wzajemnie się uzupełniają i sprawiają, że produkt stanowi perełkę funkcjonalności i designu.

Toaleta myjąca AquaClean Mera: estetyczny wygląd i szereg funkcji poprawiających samopoczucie.

Zachwyt już na pierwszy rzut oka

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera jest dostępna w wersji Classic oraz Comfort. To produkt, który wyznacza zupełnie nowe standardy higieny i komfortu. „Nasza toaleta myjąca nie tylko imponuje estetycznym wyglądem. Wyróżnia się także szeregiem inteligentnych funkcji, które poprawiają komfort użytkownika” – wyjaśnia Adam Pillich, Dyrektor ds. Produktów, Geberit Sp. z o.o.

Modele AquaClean Mera – Classic i Comfort – są wykonane z wysokiej jakości materiałów, mają opływowe linie i płynne przejścia. Chromowane powłoki tworzą wrażenie płynności, które pogłębia również gra odbijających się w nich refleksów świetlnych. Toaleta myjąca stanowi mocny akcent, który harmonijnie wtapia się we wnętrze łazienki. Dzięki zastosowaniu wyrafinowanej technologii wszystkie przyłącza wody i prądu są ukryte w obudowie. To model toalety myjącej, który nie przestaje zadziwiać, bez względu na to, jak często jest używany.

Dwa modele: Classic i Comfort

Model AquaClean Mera Classic został w pełni wyposażony zgodnie z najwyższymi standardami. Wyposażenie obejmuje bardzo efektywną i cichą funkcję usuwania zapachów, inteligentną suszarkę z ciepłym strumieniem powietrza oraz pilot, który umożliwia posługiwanie się funkcjami w sposób intuicyjny, dając możliwość zapisania indywidualnych ustawień użytkownika. Natomiast model Comfort posiada dodatkowe, poprawiające samopoczucie funkcje, na przykład dyskretne oświetlenie orientacyjne aktywowane przez czujnik zbliżeniowy, które natychmiast przyciąga uwagę, wskazując kierunek w porze nocnej. Gdy użytkownik zbliża się do toalety, deska podnosi się automatycznie, więc nie trzeba podnosić jej rękoma. Czy może być coś bardziej wygodnego i higienicznego? Ten sam czujnik zbliżeniowy po wychwyceniu ruchu zaczyna nagrzewać deskę sedesową o ergonomicznym kształcie. Wszystkie te funkcje w stanie bezczynności praktycznie nie zużywają energii elektrycznej.

Delikatny, ożywczy natrysk myjący

Funkcja mycia, czyli najważniejszy element toalety myjącej, to w przypadku modeli Geberit AquaClean Mera Classic i Comfort to przełomowe, rewolucyjne osiągnięcie inżynieryjne. Opatentowana technologia natrysku WhirlSpray, którą stworzyła firma Geberit, jest oparta na dwóch dyszach i dzięki pulsacyjnemu strumieniowi wody, wzmacnianemu przez dynamiczne napowietrzanie, zapewnia ukierunkowane, wyjątkowo staranne i równocześnie niezwykle przyjemne mycie. Toaleta jest wyposażona w oddzielną dyszę dla pań, która jest higienicznie chroniona do czasu użycia i wyróżnia się szczególnie delikatnym strumieniem wody. Przy użyciu tego modelu toalety myjącej nie zaskoczy nas strumień zimnej wody: system jej doprowadzania posiada funkcje ogrzewania. Takie rozwiązanie zapewnia wodę w temperaturze ciała i zapobiega zbyt szybkiemu spadkowi jej ciepła.

Eureka!

Kolejnym istotnym elementem jest ceramiczna miska bez kołnierza z unikatową, asymetryczną geometrią wewnętrzną. Kształt miski to podstawa działania innowacyjnej technologii spłukiwania TurboFlush, która umożliwia bardzo dokładne i ciche spłukiwanie toalety z zastosowaniem wyłącznie jednego bocznego wlotu wody. Ceramiczna miska nie ma właściwie żadnych zakamarków, tak więc amatorzy walki z brudem na brzegach i w zagłębieniach mogą być rozczarowani. A kto powiedział, że pilot sterowania ma być jedynie gadżetem? Urządzenie pozwala na intuicyjne wprowadzanie danych jedną ręką, zaś kolor wyświetleń można dostosowywać do jednego z czterech dostępnych profili użytkownika. Uzupełniając już dostępnego pilota, latem 2017 roku Geberit zaproponuje odpowiednią aplikację z dodatkowymi funkcjami, które pozwolą użytkownikom łatwo dostosowywać je do własnych wymogów. Z indywidualnych ustawień będą mogli skorzystać, przebywając nawet w podróży.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera w modelu Classic jest dostępna u autoryzowanych partnerów handlowych od 1 kwietnia 2017 roku. Model Geberit AquaClean Mera Comfort jest już dostępny w sprzedaży.

 

Mocny akcent i harmonia

Nowe modele toalety myjącej Geberit AquaClean Mera – Classic i Comfort – stanowią mocny akcent i równocześnie harmonijnie wtapiają się w wystrój łazienki.

 

Komfort w standardzie Deluxe

Szereg zróżnicowanych funkcji najnowszej toalety myjącej Geberit pokazuje co w dzisiejszych czasach oznacza komfort w standardzie deluxe.

Widoczna w ciemności

Funkcja dostępna wyłącznie w modelu Comfort: czujnik zbliżeniowy aktywuje dyskretne oświetlenie orientacyjne w jednym z siedmiu indywidualnie wybieranych kolorów.

 

WhirlSpray i odświeżający natrysk

Główny element toalety: opatentowana technologia natrysku WhirlSpray daje przy myciu odczucie odświeżenia

 

Turboflush i ciche spłukiwanie

Technologia TurboFlush: asymetryczne wnętrze bezkołnierzowej ceramicznej miski sprawia, że toaleta spłukiwana jest bardzo dokładnie, a równocześnie wyjątkowo cicho.

 

Po prostu piękna

Modele Classic i Comfort toalet myjących Geberit AquaClean Mera są dostępne w kolorze białym lub z pokryciem chromowanym.

 

Nagrody

Model Geberit AquaClean Mera zdobył już w 2015 roku dwie prestiżowe nagrody: “Design Plus powered by ISH” oraz „Red Dot Design Award”.

 

Informacje o Grupie Geberit

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach ponad 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,8 mld franków szwajcarskich zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.