Zdjęcie przedstawia minimalistyczną, elegancką łazienkę z zastosowaną w aranżacji kabiną koło ultra.

Kabiny KOŁO ULTRA

Od kwietnia rozpoczęła się sprzedaż długo wyczekiwanych nowych elementów do kabin KOŁO Ultra z drzwiami 3-elementowymi. Wkrótce do oferty trafią także modele z drzwiami 2-elementowymi. Wielokrotnie nagradzana kabina daje teraz jeszcze większe możliwości aranżacji.

Od strefy prysznica wymagamy aby spełniała najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Kabina KOŁO Ultra jest zarówno nowoczesna, jak i funkcjonalna. Minimalistyczna konstrukcja została wyposażona w innowacyjne rozwiązania ułatwiające czyszczenie: zamknięte, pozbawione zakamarków profile i hydrofobową powłokę Reflex, która ogranicza powstawanie zacieków na ściankach. Tradycyjne profile z łożyskami zastąpiono prowadnicą magnetyczną z systemem Push2Clean, dzięki której dolną część ruchomych drzwi wystarczy lekko odsunąć, aby wyczyścić wnętrze kabiny. Dotychczas seria Ultra była dostępna w dwóch wariantach: kwadratowej i półokrągłej.

Zdjęcie przestawia wbudowaną kabinę koło ultra, zastosowaną w minimalistycznej, łazience, w kolorach grafitu i bieli.

Rozszerzamy ofertę serii Ultra

Duża popularność serii Ultra spowodowała, że marka KOŁO wzbogaciła ofertę o nowe warianty. Od kwietnia produkt dostępny jest w wersji z drzwiami przesuwanymi 3-elementowymi (do wnęki, oraz do ścianki bocznej). Wszystkie modele dostępne są w dwóch opcjach: ze szkłem standardowym lub ze szkłem pokrytym folią ScreenGuard. To rozwiązanie, stosowane w szybach samochodowych, sprawia, że w przypadku uszkodzenia ścianki kabiny szkło nie kruszy się na ostre kawałki, tylko pozostaje w całości w tym samym miejscu.

Wkrótce do oferty marki KOŁO zostaną wprowadzone także kabiny Ultra z przesuwnymi drzwiami 2-elementowymi do wnęki oraz do ścianki bocznej. Podobnie, jak pozostałe modele będą dostępne w dwóch wariantach: ze szkłem standardowym i ze szkłem pokrytym folią ScreenGuard.

Standard bezpieczeństwa podwyższy brodzik pokryty powłoką AntiSlide, który chroni przed przypadkowym poślizgnięciem pod prysznicem.

Kabina KOŁO Ultra zdobyła nagrodę „Łazienka – Wybór roku 2015” w kategorii Kabina Prysznicowa w oraz rekomendację Dobry Wzór 2015 od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.