zdjęcie przedstawia szczęśliwą Joannę i Jana wraz z jej partnerem Michałem. Trzymają zasłużoną kryształową kulę.

Joanna Mazur i Jan Kliment wygrali Taniec z Gwiazdami

Niezwykle utytułowana Polska biegaczka Joanna Mazur dorzuciła kolejny triumf do swojej kolekcji. Tym razem wygrała w parze z  Janem Klimentem show Polsatu Taniec z Gwiazdami. Tanecznymi umiejętnościami niewidomej biegaczki zachwycała się nawet zwykle ostra jak brzytwa – zwana czarną mambą – Iwona Pavlović. Para Mazur-Kliment pokonała w finałowym odcinku youtubera Tomasza Gimpera Działowego i Natalię Głębocką. Biegaczka zdobyła kryształową kulę i sto tysięcy złotych. Po programie nie kryła wzruszenia:

Kryształowa kula jest nasza. Tytuł Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami ma dzisiaj wyjątkowe znaczenie bo czujemy się dosłownie jak w niebie. Dziękujemy za to, że z nami byliście. Niebawem wracamy do intensywnych treningów ale najpierw świętowanie – napisała pani Joanna na swoim profilu w mediach społecznościowych.

W finałowym odcinku para zaprezentowała się trzykrotnie. Za swój ostatni taniec zgarnęła 40 punktów, które zostały przyznane po raz pierwszy w tej edycji. O triumfie zdecydowały rzecz jasna głosy widzów. Partner Joanny Mazur – Jan Kliment dzięki zwycięstwu zyskał 50 tysięcy złotych.

Serdecznie gratuluję wielkiego sukcesu zwycięskiej parze a wszystkich, którzy chcieliby poznać bliżej Joannę Mazur zapraszam do lektury wywiadu, który opublikowaliśmy na kolociebie już wiele miesięcy temu (link). Pani Joanna w niezwykle interesujący sposób opowiada w nim o sobie i własnej karierze. Wywiad przeczytacie tutaj.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.