zdjęcie przedstawia plakat promujący serial leśniczówka, widnieją na nim aktorzy jadący autem, a wśród nich Iwona Cichosz

Iwona Cichosz i Krzysztof Globisz wystąpią w nowym serialu TVP

Występująca kilka miesięcy temu w Tańcu z Gwiazdami głucha aktorka i modelka Iwona Cichosz zadebiutuje w serialu telewizji polskiej pod tytułem Leśniczówka. Pani Iwonie, z którą wywiad dla kolociebie przeczytacie tutaj towarzyszyć będzie znany aktor Krzysztof Globisz, który powraca do aktywności zawodowej po udarze.

Leśniczówka opowiada historię rodzinną a główną rolę gra w niej znana i lubiana Jolanta Fraszyńska. Aktorka wciela się w rolę wnuczki postrzelonego w niejasnych okolicznościach leśniczego. Jej ukochany dziadek umiera a ona – wspólnie z rodziną – wprowadza się do położonego na uboczu – pełnego tajemnic – domu, w którym spotka ją wiele przygód.

Występujący w serialu Globisz gra ojca głównej bohaterki. Jest po wypadku ale tryska humorem i serdecznością. Sam aktor po udarze ma częściowy paraliż ciała i afazję.

Iwona Cichosz gra Marylę Ruszczyc czyli przyrodnią siostrę głównej bohaterki. Jest utalentowaną zielarką leczącą ludzi dzięki znajomości przyrody i darów lasu. Grana przez nią postać nie słyszy ale doskonale czyta z ruchu warg.

W serialu występują także Anna Seniuk, Marian Dziędziel, Weronika Książkiewicz, Marek Bukowski, Krystyna Tkacz, Henryk Talar, Beata Schimscheiner i ośmioletnia Julia Kostow.

Pierwsze odcinki już wyemitowane. Serial można obejrzeć w piątkowe popołudnie. Gratuluję producentom serialu otwartości. Stawiają na ludzi z niepełnosprawnością i okazuje się że mogą oni grać w sposób profesjonalny i interesujący dla widza. Oby więcej takich decyzji i produkcji.

Źródło zdjęcia: jastrząbpost.pl

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Jeden komentarz: On Iwona Cichosz i Krzysztof Globisz wystąpią w nowym serialu TVP

  • Joanna Wielki guz jak taki cymbal jest oslem za nasze pieniadze MUSI BYC POLSKIE PRAWO ABY TAKICH OSOBNIKOW POZBAWIC OBTWATELSTWA z prezydentem wlacznie!!!!!!

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.