Na zdjęciu nowoczesny samochód ciężarowy geberit aquaclean truck

Inauguracja Geberit AquaClean Tour i trasa po Polsce.

Wyjątkowy salon pokazowy Geberit AquaClean Truck, może kojarzyć się bardziej z komfortowym SPA niż z ciężarówką. Wyposażony w część ekspozycyjną oraz toalety myjące, zaskakuje technologiami. W ramach Geberit AquaClean Tour 2017 pojawi się on w 10 różnych lokalizacjach w całej Polsce, między innymi na Młyn Jazz Festival w Wadowicach.

Specjalnie zaprojektowana przestrzeń Geberit AquaClean Truck daje odbiorcom możliwość realnego i bezpośredniego poznania innowacyjnych produktów. Można je obejrzeć z bliska, dowiedzieć się więcej o ich działaniu, a także wypróbować. To rozwiązanie niekonwencjonalne, zapewniające nadzwyczajne wrażenia, pozostające w pamięci na długo. Ultranowoczesne wnętrze Geberit AquaClean Truck zaprojektowano tak, aby zapewnić użytkownikowi najwyższy wymiar komfortu. Pomieszczenia wyposażone zostały w wykorzystujące najnowsze technologie toalety myjące Geberit AquaClean, można skorzystać także z eleganckiej strefy wypoczynku.

samochód geberitu w czasie jazdy

Geberit Comfort Truck w trasie

6 lipca rozpoczyna się Geberit AquaClean Tour 2017, w ramach którego pojazd przemierzy niemal całą Polskę. Przez trzy pierwsze dni można będzie go obejrzeć w jednym z obiektów referencyjnych Geberit AquaClean – Młyn Jacka Hotel & Spa w Wadowicach. W następnych tygodniach pojawi się on również w Katowicach, Przyszowicach, Warszawie, Bielsku Białej, Piasecznie, Tychach, a swoją podróż zakończy 30 lipca w Modlniczce koło Krakowa.

Wszystkie wydarzenia mają charakter otwarty. Na odwiedzających Geberit Comfort Truck będzie również czekać strefa „Letni Ogród Smaku”, która umili ciepłe popołudnia orzeźwiającymi specjałami.

 

Trasa Geberit AquaClean Tour 2017

Inauguracja 6-8 lipca: Młyn Jazz Festival

Młyn Jacka Hotel & Spa

Jaroszowice 234, 34-100 Wadowice

 

10-11 lipca: Elements Katowice

Kępowa 45B, 40-583 Katowice

 

12 lipca: Elements Przyszowice

Graniczna 82, 44-178 Przyszowice

 

13 lipca: Elements Bielsko Biała

Piekarska 20, 43-300 Bielsko Biała

15-16 lipca: TTW Warszawa

Aleje Jerozolimskie 185, 02-222 Warszawa

 

20 lipca: KIM Warszawa

Bartycka 114, 00-716 Warszawa

 

21-22 lipca: Bartico Warszawa

Bartycka 20/24, 00-716 Warszawa

 

24-25 lipca: GRAST Warszawa

Okulickiego 21, 05-500 Piaseczno

 

28-29 lipca: MERA Tychy

Przemysłowa 70, 43-100 Tychy

 

30 lipca: Salon Łazienek KOŁO Kraków

Handlowców 13, 32-085 Modlniczka k/ Krakowa

 

Informacje o Grupie Geberit

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach ponad 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,8 mld franków szwajcarskich zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Zapisz

Zapisz

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.