Zdjęcie przedstawia flagę holandii. Czyli prostokąt podzielony na trzy, równej szerokości poziome pasy, od góry czerwony, biały, niebieski.

Hodowla ludzkich embrionów będzie dopuszczalna w Holandii

Nawet Holendrzy prowokują rząd PISu do interwencji. Oto bowiem ministerstwo zdrowia tego kraju zapowiedziało, że wyrazi zgodę na hodowlę ludzkich embrionów w ściśle określonych celach badawczych. Dotychczas prawo dopuszczało tylko badania na embrionach niewykorzystanych w ramach procedury in vitro za zgodą rodziców.

Minister zdrowia Edith Schippers pragnie jednak zezwolić na powstawanie embrionów w celach naukowych, aby dać ludziom szansę na posiadanie zdrowych dzieci.

Hodowla będzie dopuszczona tylko pod ściśle określonymi warunkami i tylko w przypadku badań dotyczących leczenia niepłodności, sztucznych technik reprodukcyjnych oraz leczenia i zapobiegania chorobom genetycznym i wrodzonym. Pozostanie także w mocy obowiązujący już warunek, że hodowla embrionu poza organizmem kobiety może trwać najwyżej czternaście dni. Ponadto dawcy komórek płciowych mają być informowani o zamiarze prowadzenia badań i muszą wyrazić na nie zgodę.

Te wszystkie ograniczenia są jednak poczynione tylko dla zamydlenia oczu. Toż to gender i lewactwo w czystej postaci. Ciężka jest dola pisowca. Jednego dnia atak Eomisji Europejskiej i do tego Holandia. Jak żyć na tym coraz bardziej szatańskim świecie? Na szczęście w Polsce zdrowy duch społeczeństwa nie pozwoli na takie eksperymenty, a odpowiedzią na problem spadającej dzietności jest przecież pięćset plus więc możemy spać spokojnie i rzecz jasna po Bożemu.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.