Plakat promujący 4 design days

GEBERIT ZAPRASZA NA TARGI 4 DESIGN DAYS

Największa w naszej części Europy impreza, poświęcona architekturze i designowi, czyli 4 Design Days (link do wydarzenia na Facebooku), odbędzie się w dniach 24-27 stycznia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz w Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach. Konferencja każdego roku przyciąga tłumy chętnych. Na przestrzeni 13 000 m2 powierzchni wystawienniczej pojawi się renomowane grono architektów, twórców czy inwestorów. Geberit będzie obecny jako partner wydarzenia, wystawca oraz patron merytoryczny profesjonalnych paneli dyskusyjnych. Będzie czekał na Was z innowacyjnym stoiskiem.

W imprezie udział weźmie 300 wystawców, 9 tys. gości biznesowych i ponad 25 tys. miłośników dobrego projektowania. Ważnym tematem, podejmowanym przez uczestników konferencji oraz targów, jest w tym roku ekologia. Jak powstrzymać zanieczyszczenie środowiska, ograniczyć zużycie energii i produkcję gazów cieplarnianych? Na te i podobne pytania odpowiadać będą światowej sławy architekci, designerzy, deweloperzy i inwestorzy z branży nieruchomości. Pierwsze dwa dni adresowane są głównie do profesjonalistów, zajmujących się architekturą oraz desi-gnem. To właśnie na 24 i 25 stycznia zaplanowano sesje dyskusyjne z udziałem najbardziej cenionych architektów, designerów i specjalistów z Polski i zagranicy. Kolejne dwa dni wydarzenia są dedykowane klientom B2C.

Szczególnie polecamy sesje tematyczne, które Grupa Geberit objęła patronatem merytorycznym:

  • „Zrównoważone miasto przyszłości”, 24.01
  • „Droga do innowacyjności i wyższych przychodów, 25.01
  • „Outside the box – czas tradycyjnych hoteli bezpowrotnie przeminął”, 25.01
  • „Edukacja na miarę czasów”, 25.01
  • „Koniec cywilizacji jednorazowego użytku?”, 25.01

Oprócz tego, na wystawie nr PS09 w Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek goście 4 Design Days, będą mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami produktowymi na interaktywnym stoisku Grupy Geberit.
Zapowiadają się 4 dni pełne wrażeń i inspiracji, owocnych spotkań i wymiany doświadczeń.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się na stronie www.4dd.pl do 20 stycznia 2019 r.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.