Wizualizacja przedstawia łazienkę z zastosowanym systemem Monolit

Geberit Monolith w nowej odsłonie

Instalowanie modułów sanitarnych Geberit Monolith do WC stało się znacznie prostsze. W ramach regularnej aktualizacji modelu, rama nośna została przeprojektowana na wzór Geberit Duofix. Natomiast wygląd zewnętrzny produktu pozostaje niezmieniony.

Dzięki ich ponadczasowemu eleganckiemu designowi i wszechstronnym opcjom instalacji, moduły sanitarne Geberit Monolith do WC są atrakcyjną alternatywą dla spłuczek natynkowych. Za sprawą funkcji dwudzielnego spłukiwania oszczędzającego wodę oraz najwyższej klasy materiałów, nawet podstawowy model spełnia wysokie wymagania. Ponadto, ze zintegrowanym odciągiem nieprzyjemnych zapachów, dyskretnym podświetleniem LED oraz inteligentną technologią czujników, model Monolith Plus oferuje najwyższy komfort.

Montaż tak prosty jak Geberit Duofix

W ramach regularnej aktualizacji modelu Geberit Monolith przeprojektowano wnętrze modułów sanitarnych dla WC na wzór elementu montażowego Geberit Duofix. Stanowi to ułatwienie dla fachowców, bowiem obecnie rama może być przymocowana do ściany w analogiczny sposób. Ustawienie wysokości miski WC można dostosować do preferencji użytkowników w zakresie 7 cm. Nie wymaga to żadnych specjalistycznych narzędzi. Instalacja nowej ramy nawet na nierównych ścianach jest możliwa dzięki opcji dostosowania wielkości szczelin.

Moduły sanitarne Geberit Monolith to idealne rozwiązanie w przypadku remontu, szczególnie w pomieszczeniach o niekorzystnym układzie przyłączy wody.

Wartość dodana dla użytkowników i hydraulików

Instalacja nowej wersji Geberit Monolith nie wymaga prac budowlanych na dużą skalę – nie powoduje zbędnego hałasu oraz zabrudzeń. W przypadku remontu toaleta może być używana już po kilku godzinach.

Urządzenia z zewnątrz pozostały niezmienione – charakteryzuje je elegancki design i wysoka funkcjonalność m.in. dzięki przyciskom umieszczonym od góry. Grubość Geberit Monolith oraz Geberit Monolith Plus wynosi zaledwie 10,5 cm, a moduły dostępne są w dwóch opcjach wysokości 101 cm i 114 cm.

Wysokiej jakości materiały

Moduły sanitarne Geberit Monolith do WC są kompatybilne z większością standardowych urządzeń ceramicznych WC oraz toaletami myjącymi Geberit AquaClean. Są one zatem odpowiednie zarówno dla nowych budynków, jak i projektów modernizacyjnych. W module sanitarnym użyto wysokiej jakości, łatwych do czyszczenia materiałów. Przednia pokrywa jest wykonana z hartowanego szkła (ESG), a panele boczne z eleganckiego szczotkowanego aluminium. Wszystkie elementy nośne wewnątrz modułu składają się z profili stalowych, które są chronione przed korozją przez katodowe lakierowanie zanurzeniowe – obecnie ta standardowa technologia wykorzystywana jest w obróbce karoserii samochodowej.

Dwa modele w dwóch rozmiarach

Instalacja systemu

Przeprojektowane wnętrze można znaleźć zarówno w standardowym modelu modułu sanitarnego Monolith do WC i w bardziej komfortowym modelu – Monolith Plus. Oba modele są dostępne w wysokościach od 101 cm do 114 cm. Wyższa wersja jest szczególnie odpowiednia do zakrywania otworu serwisowego osłoniętej spłuczki podtynkowej, jak również w połączeniu z modułem sanitarnym Monolith do umywalek, który również ma wysokość 114 cm.

Przednia pokrywa wykonana jest z hartowanego szkła i jest dostępna w czterech różnych kolorach: białym, czarnym, umbra i  nowym  kolorze sand, dostępnym od 1.04.2016.Podstawowy model o wysokości 101 cm można również zamówić ze szklaną pokrywą koloru miętowego. Z tą różnorodnością, ponadczasowy design modułów sanitarnych Monolith można dopasować do kolorów każdej łazienki.

Zdjęcia modułu sanitarnego Geberit Monolith do WC

W pełni zainstalowana rama nośna

W pełni zainstalowana rama nośna dla nowego modułu sanitarnego Geberit Monolith do WC. Rama jest zamocowana do konstrukcji budynku w czterech punktach, a spłuczka jest zasilana przez istniejące podłączenie do sieci wodociągowej.

 

Dostosowywanie wyZdjęcie przedstawia instalacje.sokości

Wysokość ramy nośnej jest regulowana w sposób ciągły w zakresie 7 cm.

 

Zdjęcie przedstawia regulacje systemu.Łatwy montaż

Wypróbowane i przetestowane wsporniki montażowe są również wykorzystywane w celu przytwierdzenia do konstrukcji budynku.

 

Zdjęcie przedstawia system regulowania wysokości.Łatwa regulacja

Rama nośna ma dwie śruby regulacyjne do zniwelowania nierówności ścian.

 

Zdjęcie przedstawia regulację, na kątownikach.Łatwe połączenie

Wzmocniony pleciony wąż do podłączenia wodociągowego może być zainstalowany bez konieczności usuwania spłuczki, oszczędzając w ten sposób czas.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.