Wielki, piękny, biały samochód ciężarowy z nazwą marki geberit na naczepie. W środku tira znajdują się trzy ekskluzywne kabiny toaletowo-prysznicowe.

Geberit Comfort Truck – spotkanie z marką.

Mierzy ponad 4 metry i ma 18 metrów długości, jednak nie można nazwać go zwykłym samochodem ciężarowym. Co go wyróżnia? Nie służy do transportu towarów, a w środku swobodnie pomieści się kilkanaście osób i to w komfortowych warunkach. Dlaczego? Bo w tym ponad 19-tonowym pojeździe znajdują się 3 w pełni wyposażone kabiny łazienkowe w najnowocześniejsze produkty marki Geberit. Czemu służy mobilna prezentacja?

Wielki, piękny, biały samochód ciężarowy z nazwą marki geberit na przyczepie. W środku tira znajdują sie kabiny prysznicowe.
Geberit Comfort Truck

W dzisiejszych czasach najlepiej sprawdzają się niekonwencjonalne narzędzia marketingowe. Dlatego firma Geberit postawiła na bezpośredni kontakt z odbiorcą. W specjalnie zaprojektowanej przestrzeni Geberit Comfort Truck, odwiedzający mogą nie tylko zapoznać się z ofertą produktów Geberit AquaClean, czyli toalet myjących, ale również je przetestować. Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, to bardzo ważne, by odbiorca miał możliwość realnego i bezpośredniego poznania produktów, zwłaszcza z segmentu premium.

„Geberit Comfort Truck to nowy, unikalny projekt i znakomite narzędzie marketingowe. Geberit od lat wyznacza w tym zakresie kierunki rozwoju docierając ze swoimi mobilnymi ekspozycjami w różne zakątki kraju, na przykład z cyklem spotkań i szkoleń dla instalatorów Geberit OnTour. Obecna infrastruktura i wiedza specjalistów Geberit w dziedzinie roadshow marketingu jest ewenementem na skalę europejską, co stanowi mocną przewagę konkurencyjną” – mówi Krzysztof Brzeziński, Dyrektor Marketingu Geberit Sp. z o.o.

Geberit Comfort Truck - Geberit Aqua Clean
Geberit Comfort Truck – Geberit Aqua Clean

Geberit Comfort Truck nie jest tradycyjnym rozwiązaniem, dlatego wejście do niego też nie może być zwyczajne. Do wnętrza przypominającego bardziej SPA niż TIRa, wchodzi się z boku, a nie z tyłu naczepy. Każdy odwiedzający może skorzystać z trzech kabin, w których znajdują się najnowocześniejsze toalety myjące z linii Geberit AquaClean oraz prysznic, co gwarantuje najwyższy standard osobom, które znajdą się w jego wnętrzu. To miejsce, które znakomicie sprawdzi się jako zaplecze strefy VIP podczas eventów plenerowych lub planu filmowego.

Ultranowoczesne wnętrze Geberit Comfort Truck zaprojektowano tak, aby zapewnić użytkownikowi najwyższy wymiar komfortu. Oprócz kabin wyposażonych w toalety myjące Geberit AquaClean oraz prysznic, można skorzystać także z eleganckiej strefy wypoczynku z wygodnymi fotelami oraz ekspresem do kawy. Lustra, które optycznie powiększają przestrzeń, ułatwiają także wykonanie lub poprawienie makijażu.

Geberit Comfort Truck - wnętrze
Geberit Comfort Truck – wnętrze

Ze wszystkich funkcji Geberit Comfort Truck można było skorzystać na Łódź Design Festival 2016, a także na corocznym grudniowym, świątecznym przyjęciu firmy Geberit – Mera Christmas. Gościł także na wiosennej konferencji ramówkowej stacji TVN.

Informacje o Grupie Geberit

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w ponad 40 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 35 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,6 mld franków szwajcarskich zatrudniając ponad 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.