plakat promujący warsaw home expo, teraz design, druga edycja, na plakacie jest miedziane krzesło

Geberit Comfort Truck na targach Warsaw Home 2017!

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń wnętrzarskich w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas drugiej edycji targów Warsaw Home będzie można zobaczyć produkty aż 432 wystawców. Ciekawą formę wystawienniczą zaprezentuje Grupa Geberit – za sprawą swojego pojazdu Geberit Comfort Truck. Wydarzenie potrwa od 6 do 8 października.

Pierwszą edycję Warsaw Home odwiedziło ponad 2500 osób, w tym około 300 architektów. Organizatorzy starają się zwiększyć te liczby w bieżącym roku i budować renomę targów w świadomości zainteresowanych. Targi, już po raz drugi odbywają się w PTAK Warsaw Expo i są okazją do zapoznania się z międzynarodową ofertą produktów wyposażenia i wystroju wnętrz. W tym roku podzielone zostaną na cztery kategorie: Furniture, Deco, Kitchen & Dining oraz Interior Finish. Dzięki temu rozwiązaniu łatwiej będzie odnaleźć się w przestrzeni i nie przegapić istotnego stoiska, a także podzielić poszczególne dni targów na wybrane obszary tematyczne.

Innowacyjne wystawiennictwo

Na tegorocznych targach pojawi się także Geberit Comfort Truck, którego innowacyjne podejście do wystawiennictwa będzie się wyróżniać spośród innych producentów. W tym pojeździe, bardziej przypominającym mobilne SPA niż salon wystawienniczy, można będzie zapoznać się z całą gamą produktów Geberit AquaClean. Ta wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń daje odwiedzającym możliwość bezpośredniego poznania innowacyjnych produktów. Można je nie tylko zobaczyć, ale także posłuchać o ich działaniu i zastosowanych technologiach. To rozwiązanie niekonwencjonalne i pozostające w pamięci na długo. Ultranowoczesne wnętrze Geberit Comfort Truck zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić gościom najwyższy wymiar komfortu. Pomieszczenia wyposażone są w toalety myjące Geberit AquaClean, wykorzystujące najnowsze technologie oraz kabinę prysznicową. Można skorzystać także z eleganckiej strefy wypoczynku.

Punkt wspólny

Targi kierowane są zarówno do osób zawodowo zajmujących się wyposażeniem i aranżacją wnętrz: architektów, projektantów, międzynarodowych kontrahentów, dystrybutorów mebli i dodatków, a także właścicieli restauracji i hoteli, jak i miłośników pięknych wnętrz, którzy na pewno znajdą wiele ciekawych inspiracji i innowacyjnych rozwiązań. Jest to szansa na zobaczenie na żywo produktów z wielu krajów, porozmawianie z ich wytwórcami oraz przedstawicielami firm.

drugi plakat promujący wydarzenie, tym razem z trzema krzesłami metalowym, lustrzanym i miedzianym

Informacje o Grupie Geberit

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w ponad 40 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 35 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,6 mld franków szwajcarskich zatrudniając ponad 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.