Zdjęcie przedstawia portret uśmiechniętej i pięknej Melanie. Ma piwne oczy i brązowe włosy.

Francuzka z Zespołem Downa prezenterką pogody w telewizji.

Duży sukces odniosła 21-letnia Francuzka Melanie Segard. Od dawna marzeniem młodej dziewczyny z Zespołem Downa było zostać prezenterką pogody w telewizji. Do jego realizacji Melanie wykorzystała media społecznościowe.

W poniedziałek prezentując swój filmik w internecie powiedziała: Witam wszystkich, nazywam się Melanie, a moim marzeniem jest bycie prezenterką pogody. Ten post dziewczyny w ciągu kilku dni polubiło sto tysięcy osób. Zareagowały również stacje telewizyjne France 2 i BFM TV.

Dziewczyna pojawi się na ekranie już 27 marca.

Melanie jest naszą ambasadorką – wyjaśnia Luc Gateau – prezes Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ich Rodzin – Un Apei – pomysłodawca całej kampanii. Chcemy udowodnić, że każda osoba z niepełnosprawnością może zrealizować swoje marzenia. Społeczeństwo tego potrzebuje – dodał.

Jestem bardzo szczęśliwa i poruszona, że będę mogła mówić do ludzi przed telewizorami. Cieszę się, że będę razem z ludźmi i przekażę im czy jest pogoda czy pada deszcz – powiedziała przyszła prezenterka w audycji radiowej programu Europe 1.

Gratulujemy Melanie realizacji marzeń a przedstawicielom telewizji francuskiej otwartości. Im więcej osób z niepełnosprawnością intelektualną pojawi się w przestrzeni publicznej – tym szybciej zmieni się sposób ich postrzegania przez większość społeczeństwa. Zachęcam wszystkich do oglądania występu Melanie.

 

Źródło zdjęcia: facebook.com

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Jeden komentarz: On Francuzka z Zespołem Downa prezenterką pogody w telewizji.

  • Ta kampania spoleczna miala zwr cic uwage Francuz w na osoby z zespolem Downa i pokazac im, ze te osoby moga miec satysfakcjonujace zycie.

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.