Tańcząca iwona i stefano na parkiecie tańca z gwiazdami

Finał Tańca z Gwiazdami. Wielki sukces pary Cichosz Terrazzino.

Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino zajęli drugie miejsce w finale Tańca z Gwiazdami. W ostatnim odcinku w wyścigu o kryształową kulę wyprzedzili ich Natalia Szroeder i Jan Kliment. Występ w finale to wielki sukces pierwszej w historii Polski głuchej uczestniczki tego popularnego programu.

Moim największym sukcesem było to, że spełniłam marzenia odkryłam nową pasję poznałam Stefano i wielu wspaniałych ludzi – powiedziała szczęśliwa Iwona już po zakończeniu występu. Nie mogę wskazać jednej rzeczy, która najmocniej utkwiła mi w pamięci po tych trzech miesiącach w programie. Wszystko było piękne – dodała.

Miss Świata Głuchych od początku budziła podziw publiczności i jurorów, którzy dostrzegli w niej wielki talent i traktowali jak świetną tancerkę. Stefano Terrazzino powiedział, że spotkanie Iwony dało mu bardzo wiele. Dzięki niej poznałem świat osób głuchych i ich problemy. Uwrażliwiłem się na parę spraw ale też odkryłem wiele pięknych rzeczy zwłaszcza coś co mogę nazwać odpowiedzialnością za słowo.

Występ w programie razem ze Stefano był dla Iwony wielkim przeżyciem. Jakie są dalsze plany utalentowanej aktorki i tancerki – na razie jeszcze nie wiadomo. Z całą pewnością jest drugą po Janie Meli osobą z niepełnosprawnością w polskiej edycji tańca z gwiazdami. Dzięki jej występom telewizja Polsat zdecydowała się zapewnić w programie napisy na żywo tak, aby był dostępny dla wszystkich osób niesłyszących.

Cichosz pokazała, że jeśli człowiek ma marzenia i mocno wierzy w ich spełnienie to zawsze jest szansa na to żeby je zrealizować.

Jeżeli macie jakieś marzenie, jakiś cel to musicie uwierzyć w siebie w to, że dacie radę. Musicie przygotować się na to, że będą porażki i upadki. To jest normalne. Nie ma sukcesu, który przychodzi z łatwością zawsze będą jakieś bóle ale musicie wierzyć, że uda wam się osiągnąć wasz cel – powiedziała Miss Świata Głuchych.

Serdecznie gratuluję pani Iwonie wspaniałego występu, którym pokazała, że fantastyczny sukces artystyczny można osiągnąć ciężką pracą, zaangażowaniem i dzięki talentowi, a niepełnosprawność w żaden sposób w tym nie przeszkadza. Wszystkim, którzy chcą przeczytać więcej o pani Iwonie jej pasjach, planach i aktywnościach polecam ciekawą rozmowę z nią samą (link), którą miałem okazję odbyć tuż przed jej pierwszym występem w Tańcu z Gwiazdami

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.