Czarnobiałe zdjęcie przedstawia Stevie'go Wondera śpiewającego do mikrofonu. Na głowie ma duże słuchawki i czarne okulary.

Fantastyczny występ Wondera!

Znakomity muzyk okazał się świetnym showmenem i wspaniale wykorzystał fakt, że są na niego skierowane oczy całego świata. Podczas ceremonii rozdania nagród Grammy nazywanych muzycznym Oskarem świetny artysta miał problem z otworzeniem koperty w której znajdowało się nazwisko zwycięzcy. Pomógł mu jeden ze stojących w pobliżu muzyków Pentatonix.

Vonder obrócił całą sytuację w żart i przekomarzając się z publicznością zapytał:i co nikt z was nie umie tego przeczytać prawda? Nie znacie pisma Brajle’a.

Tłumnie zgromadzeni ludzie wybuchnęli śmiechem i właśnie w tym momencie Stevie zmienił ton na zdecydowanie poważniejszy. Chciałem tylko powiedzieć zanim podam nazwisko zwycięscy, że musimy zrobić wszystko by każda pojedyncza rzecz była dostępna dla każdej pojedynczej osoby z niepełnosprawnością. Tymi słowami zrobił na wszystkich ogromne wrażenie i stał się faktycznym zwycięzcą całej gali. Wykorzystując wysoką pozycję w świecie artystycznym i fakt, że słuchają go miliony upomniał się o prawa osób z niepełnosprawnością czym wzbudził mój wielki podziw i szacunek. Być może dzięki takim ludziom jak on doczekamy się za pewien czas menu w Brajle’u w kawiarniach pubach czy restauracjach, może na wszystkich przejściach zostanie zamontowana sygnalizacja dźwiękowa. Głos człowieka znanego może wiele i dlatego wielkie dzięki Stevie, że mówisz głośno i z humorem o bardzo ważnych rzeczach.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.