Ilustracja przedstawia liczbę dwieście w kolorze niebieskim na szarym tle.

Dwieście tekstów na kolociebie.com przekroczone!

To wielki powód do dumy i satysfakcji dla mnie jako ich autora. Gorąco dziękuję tysiącom czytelników, którzy dotychczas odwiedzili naszą stronę. Niezwykle cieszy nas fakt, że jesteśmy czytani przez ludzi z różnych stron świata. Oczywiście najliczniejszą grupę stanowią Polacy, ale nie brakuje także czytelników ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Rosji a nawet Japonii Australii Chin i Tajwanu. Liczną grupę fanów blog kolociebie.com ma także w Brazylii.

Bardzo gorąco dziękuję Wam wszystkim za zainteresowanie jakie okazujecie moim tekstom. Zapewniam, że kolejne niezwykle ciekawe są już w przygotowaniu.

Najbliższy będziecie mogli przeczytać już jutro o godzinie siedemnastej. Będzie poświęcony muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie, które właśnie przygotowuje się do jednego ze spotkań z cyklu Muzeum bez barier zatytułowanego Chopin w powieściach i korespondencji George Sand. Odbędzie się ono siedemnastego lutego o szesnastej w budynku muzeum przy ulicy Okólnik 1, a niezwykle sympatyczny pan Marek Łuszczyk zadba o to, aby wszyscy niewidomi odwiedzający tego dnia muzeum mieli zapewnioną audiodeskrypcję.

Jutrzejszy tekst polecam jednak wszystkim miłośnikom naszego wielkiego kompozytora. Dowiecie się z niego o wielu zabawnych anegdotach z życia Chopina, jego rozterkach miłostkach drobnych słabościach i przejściach jakie ten wielki artysta miał z kobietami. Słowem z okazji rozpoczęcia trzeciej setki tekstów na blogu czeka was artykuł plotkarsko-kulturalny na wysokim poziomie. Serdecznie Was zapraszam do lektury.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.