Zdjęcie przedstawia prezeskę klubu wraz z drużyną siedzącą na trybynach. Pani Patrycja siedzi z przodu, za nią w dwóch rzędach siedzą piłkarze, w trzeciam stoją bramkarze i pomiędzy nimi piłkarz.

Dla wszystkich fanów sportu i piłki nożnej!

Jeśli kochacie starcia emocje i ogromną rywalizację to koniecznie wejdźcie dziś o siedemnastej na kolociebie.com. Będziecie mieli okazję przeczytać wywiad z przedstawicielami amp footballowej drużyny Lamparta Warszawa. Piłkarz Bartosz Ciołek i pani prezes klubu Patrycja Plewka opowiedzą jakim sposobem Lampart wygrał pierwszy w tym sezonie turniej Ampligi, jak wyglądają treningi, co to znaczy zorganizować klub piłkarski od podstaw i jakie są cele Lamparta na ten sezon. Nie zabraknie też pasjonującego opisu meczu z Husarią Kraków informacji o tym jak szybko można biegać o kulach i ciekawostek o rozgrywkach międzynarodowych. Zainteresowani? Zapraszam Was gorąco już dzisiaj na siedemnastą.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.