Łazienka w kolorach natury i przycisk spłukujący Geberit Sigma40, który jest wyposażony w funkcję usuwania zapachów bezpośrednio z miski WC.

Detal ma znaczenie!

Myśląc o wnętrzu swojej wymarzonej łazienki zastanawiamy się w pierwszej kolejności nad ogólną koncepcją aranżacyjną. Do wyboru detali dochodzimy najczęściej dopiero na etapie realizacji projektu. Kolorystyka przestrzeni, wykończenie ścian, podłóg i elementy ceramiki łazienkowej są niewątpliwie dominujące. Nie powinniśmy jednak zapominać o mniejszych elementach, które również tworzą charakter wnętrza. Jednym z nich są przyciski spłukujące. Dotykowe, bezdotykowe, zdalne, nowoczesne i stylowe – w portfolio Geberit znajdują się produkty o niemal nieograniczonej palecie możliwości wzorniczych.

Bezkompromisowa estetyka i funkcjonalność

Przycisk spłukujący to przede wszystkim interfejs do technologii ukrytej za ścianą. W skali wnętrza łazienki to detal. Niemniej jednak jego design ma ogromne znaczenie dla efektu końcowego! Wybór odpowiedniego modelu to bowiem jeden z wyróżników indywidualnego stylu naszej łazienki. W ofercie Geberit są obecne dwie linie przycisków spłukujących – Sigma i Omega. Każda z nich kryje w sobie mnogość wariantów, odpowiadających na potrzeby zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych projektów.

Ponadczasowa klasyka i ekologia w jednym

Niesłabnącą popularnością cieszą się wciąż przyciski spłukujące o tradycyjnym wzornictwie. Koniecznie jednak te wyposażone w dwustopniowy system spłukiwania lub funkcję stop. Oszczędność wody ma dziś ogromne znaczenie – nie tylko w kontekście domowego budżetu, ale również jej deficytu w skali świata. Coraz więcej osób stara się, zaczynając od siebie i codziennych zwyczajów, wpłynąć na polepszenie globalnej sytuacji. Wśród klasycznych przycisków spłukujących można wyróżnić prostokątne i okrągłe. To, na jaki się zdecydujemy, powinno być spójne z linią innych elementów obecnych we wnętrzu – dotyczy to także ceramiki łazienkowej.

Przycisk Geberit Omega20 jest dostępny w sześciu wariantach kolorystycznych.
Przycisk Geberit Omega20 jest dostępny w sześciu wariantach kolorystycznych.

Innowacyjne technologie

Na rynku są dostępne również przyciski bezdotykowe, uruchamiane za pomocą czujnika ruchu. To rozwiązania nie tylko innowacyjne technologicznie i atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim wyjątkowo sprzyjające higienie. Przykładem jest Geberit Sigma80 – przycisk, który nie tylko zawiera w sobie najnowocześniejsze funkcje umożliwiające bezdotykowe spłukiwanie, ale także wyjątkowo się prezentuje. Szklana powierzchnia i dwie linie światła – to wszystko! Występuje w dwóch wariantach – szkło czarne lub szkło lustrzane. Linie LED działają w systemie dwudzielnego spłukiwania. Użytkownik ma dyspozycji takie kolory podświetlenia, jak: niebieski, żółty, czerwony, zielony i pomarańczowy.

Przycisk Geberit Sigma80 uruchamiany bezdotykowo gwarantuje najwyższą higienę.
Przycisk Geberit Sigma80 uruchamiany bezdotykowo gwarantuje najwyższą higienę.

Rozwiązania szyte na miarę

Nasza wymarzona łazienka powinna być idealna w każdym calu. Dokładnie taka, jak sobie wyobrażamy. Dotyczy to zarówno samej koncepcji, jak i poszczególnych elementów tworzących całość – nawet tych najmniejszych. A gdybyśmy chcieli, aby nasz przycisk spłukujący wymykał się przyjętym standardom i obowiązującym trendom, a posiadał np. ten sam motyw wzorniczy, co ściana, na której się znajduje, albo inny – dekoracyjny, np. kwiaty, morskie fale czy naturalna skóra? To możliwe! W ofercie Geberit są dostępne modele przycisków, które umożliwiają dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Nie znajdziecie dwóch takich samych!

Przycisk Geberit Sigma50, który można wypełnić własnym materiałem, osiągając niepowtarzalny efekt.
Przycisk Geberit Sigma50, który można wypełnić własnym materiałem, osiągając niepowtarzalny efekt.

Wybór jest ważny

Możliwość wyboru to kluczowy czynnik warunkujący satysfakcję z efektu końcowego naszego wnętrza. Poruszając się konsekwentnie, od ogółu do szczegółu, obraną ścieżką aranżacyjną osiągamy najlepsze efekty. Każda przestrzeń jest inna, ale własna zasługuje na szczególną uwagę – od początku do końca, bo ma cieszyć i zachwycać przez długie lata.

Informacje o Grupie Geberit

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada swoje przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach ponad 30 zakładów produkcyjnych. Największe zakłady znajdują się w Szwajcarii, Niemczech i Austrii. Siedziba główna znajduje się w Rapperswil-Jona w Szwajcarii, a sama firma jest notowana na Szwajcarskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w Zurychu od 1999 r. Grupa Geberit wygenerowała sprzedaż w wysokości 2,8 mld franków szwajcarskich zatrudniając około 12.000 pracowników. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.