Ciekawy wywiad z wielkim człowiekiem na kolociebie.com.

Już dzisiaj o siedemnastej będziecie mieli okazję przeczytać bardzo ciekawą rozmowę, którą przeprowadziłem z Michałem Worochem. Ten słynny polski podróżnik od kilkunastu lat zmaga się z zanikiem mięśni. Nie przeszkadza mu to jednak w intensywnym zwiedzaniu świata i stawianiu przed sobą coraz to nowych wyzwań.

Michał na co dzień porusza się na wózku i kilka lat temu wspólnie ze swoim przyjacielem Maciejek Kamińskim także wózkowiczem przejechał siedemnaście tysięcy kilometrów po całej Europie.

Ich najbliższy cel to Ameryka Południowa i są już bardzo blisko uzbierania niemałych funduszy potrzebnych na tą wyprawę. Z wywiadu dowiecie się dlaczego Michał zdecydował się na podróż właśnie po Ameryce, czym są dla niego wojaże, a także w jaki sposób skutecznie organizować długotrwałe wielomiesięczne wyprawy. Chciałbym także zwrócić waszą uwagę na fakt, że Michał Woroch dosłownie kilka dni temu otrzymał nagrodę „Alchemika” przyznawaną ludziom, którzy potrafią realizować własne marzenia. To naprawdę bardzo ciekawy i niezwykle pozytywny człowiek, od którego nie jeden z nas mógłby się nauczyć pozytywnego podejścia do życia. Zachęcam was wszystkich gorąco do lektury i dzielenia się swoimi przemyśleniami w komentarzach pod artykułem.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.