robert lewandowski trzymający granatową koszulkę z logo ampfutbol cup, czyli zarysem ampfutbolisty z napisem jedną nogą w finale

Amp Futbol Cup 2018 już w najbliższy weekend! Zapraszają piłkarskie gwiazdy!

Szanowni Państwo,

w najbliższy weekend – 8 i 9 września, w Warszawie odbędzie się Amp Futbol Cup 2018, czyli turniej najlepszych europejskich drużyn, które tworzą piłkarze po amputacjach. Przybyli na stadion kibice oprócz ampfutbolu na najwyższym poziomie, obejrzą również mecz gwiazd z udziałem m.in. Tomasza Kłosa, Marka Citko, Jurasa i Michała Pola, spotkają piłkarzy Legii Warszawa oraz będą mogli skorzystać z licznych wokółboiskowych atrakcji. Wstęp na Amp Futbol Cup jest bezpłatny, a organizatorzy i zawodnicy liczą na entuzjastyczny doping kibiców. Dwudniowy turniej będą śledzili również zaprzyjaźnieni z reprezentacją Polski Amp Futbol Robert Lewandowski i Łukasz Fabiański!

– Zapraszam wszystkich na Amp Futbol Cup 2018! Ja oczywiście trzymam kciuki za reprezentację Amp Futbol i będę śledził ich mecze! – mówi Robert Lewandowski, a Łukasz Fabiański, który tuż przed turniejem spotkał się z ampfutbolowymi bramkarzami dodaje – Wszyscy kibice reprezentacji Polski powinni pojawić się w ten weekend na Amp Futbol Cup na Bemowie. Pomóżmy kadrze Amp Futbol wygrać ten turniej!

Wielkie święto ampfutbolu

Amp Futbol Cup 2018 to już VII edycja tego prestiżowego, międzynarodowego turnieju piłkarzy po amputacjach. W tym roku będzie ona również kluczowym punktem przygotowań biało-czerwonych do październikowych Mistrzostw Świata, w których wystąpią jako jedni z faworytów. Podczas dwudniowego wydarzenia mecze na warszawskim stadionie OSiR Bemowo rozegrają reprezentacje: Polski, Anglii, Holandii, Rosji, Ukrainy i Włoch. Na trybunach wśród kibiców pojawią się znane twarze: między innymi piłkarze i trenerzy Legii Warszawa. Bardzo atrakcyjnym punktem programu będzie, rozegrany w niedzielę o godz. 16.00, mecz gwiazd. Na boisko wybiegną m.in.: Marek Citko, Tomasz Kłos, Grzegorz Wojtkowiak, Michał Pol, Jacek Bednarz, Leszek Ojrzyński, Marcin Żewłakow, Tomasz Kiełbowicz, czy Łukasz „Juras” Jurkowski.

Piłka, jedna noga, dwie kule – sportowi wojownicy w akcji

Siódma edycja Amp Futbol to święto piłkarzy, którzy pomimo amputacji jednej z kończyn, grają w futbol na bardzo wysokim poziomie. Niesamowita determinacja oraz wola walki, to obok wysokich umiejętności technicznych cechy, które najlepiej określają reprezentację Polski Amp Futbol. Dzięki takiej charakterystyce Polacy są jedną z najlepszych drużyn w tej dyscyplinie sportu, co będą chcieli udowodnić zarówno podczas Amp Futbol Cup, jak i Mistrzostw Świata w Meksyku.

Kibicuj piłkarzom reprezentacji Polski Amp Futbol i bądź z nimi w Warszawie 8 i 9 września (sobota i niedziela) na stadionie OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11. Wstęp na dwudniowy turniej Amp Futbol Cup 2018 jest bezpłatny. Kibice mogą liczyć na atrakcje dla całych rodzin, m.in.: zabawy i konkursy z nagrodami, miniboiska, dmuchańce.

Transmisja live wszystkich meczów dostępna będzie w internecie.

 

Śledź Amp Futbol Polska w kanałach społecznościowych:

Ø  #JednąNogąwFinale

Ø  www.facebook.com/AmpFutbolPolska

Ø  https://twitter.com/AmpFutbolPolska

Ø  https://web.facebook.com/events/218362455518970/

 

HARMONOGRAM AMP FUTBOL CUP 2018

 

Sobota, 8 września:

11:00 – oficjalne rozpoczęcie turnieju
11:30 – Polska v Holandia
12:45 – Ukraina v Anglia
15:00 – Holandia v Rosja
16:15 – Włochy v Ukraina
18:30 – Polska v Rosja
19:45 – Włochy v Anglia

Niedziela, 9 września:

10:00 – półfinał 1
11:30 – półfinał 2
13:00 – mecz o 5. miejsce
14:30 – mecz o 3. miejsce
16:00 – mecz gwiazd
17:00 – FINAŁ i wręczenie pucharów

Transmisje LIVE meczów dostępne będą na kanałach:

Ø  www.sport.tvp.pl

Ø  https://www.facebook.com/AmpFutbolPolska/

Ø  https://www.facebook.com/tvpsport/

***

Partner Główny Reprezentacji Polski: Grupa ENERGA
Oficjalni Sponsorzy: OSHEE i Robert Lewandowski
Oficjalni Partnerzy: forBET, NAC, IFB
Partner Medyczny: Ottobock Polska
Partnerzy: PZPN, Pentagon Research, Clifford Chance i Mikirad
Turniej współfinansują: m.st. WarszawaSamorząd Województwa Mazowieckiego i Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej
Partnerzy Turnieju: Dzielnica Bemowo, OSiR Bemowo, Comunicativo, Protego Securit

 

www.ampfutbol.pl

www.facebook.com/AmpFutbolPolska
www.facebook.com/EuroAMP
www.twitter.com/AmpFutbolPolska

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.