Zdjęcie przedstawia Izę Sopalską ze swoim psem Amelią.

Akcja daj włos

Bierzcie przykład z Izy Sopalskiej, naszej wojowniczki o Warszawę bez barier, która niedawno udała się do fryzjera i przekazała obcięte włosy podopiecznym fundacji Rak’n’Roll. Zapuszczałam je bardzo długo i przez ostatnie pół roku męczyłam się strasznie, ale zrobiłam to z przyjemnością  ­­–  napisała Iza na facebooku.

Zachęcam was wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji, bo jak widzicie nawet zwykłe wyjście do fryzjera jest świetną okazją do pomocy innym.

W tym wypadku pomagacie kobietom po chemioterapii, które na co dzień zmagają się z nowotworem, a posiadanie peruki z naturalnych włosów może bardzo poprawić ich stan psychiczny.

Przy okazji chcę zwrócić waszą uwagę na to, że oddanie włosów to bynajmniej nie jedyna aktywność Izy w ostatnim czasie. Uruchomiła właśnie facebooka Kulawa Wyprawa. Opisuje na nim własne wycieczki i przygody, ale rzecz jasna nie zapomina podzielić się informacjami na temat dostępności odwiedzanych miejsc dla osób z niepełnosprawnościami. Autorka kulawej wyprawy zabierze was w podróż wzdłuż wybrzeża Bałtyku i zapewniam was, że warto poświęcić kilka minut aby śledzić jej wpisy pełne opisów miejsc, których nie znajdziecie w przewodnikach turystycznych.

fot. Justyna Lenart Paprica

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.