rozmowa z Robertem Koniecznym na moście w Wenecji

ROZMOWY NIE TYLKO O ARCHITEKTURZE z Robertem Koniecznym

Jakie wymagania stawia swojej twórczości Robert Konieczny – jeden z najbardziej uznanych architektów na świecie? Refleksyjna rozmowa, zarejestrowana podczas branżowego Biennale w Wenecji, przynosi odpowiedzi na nieoczywiste pytania. Zainspiruj się już teraz, zobacz 3 część intrygującego dialogu!

 

link do filmu ➡️➡️➡️ http://bit.ly/rozmowy_nie_tylko_o_architekturze

 

Cykl rozmów z Robertem Koniecznym, nagranych w trakcie Biennale w Wenecji, jednej z najważniejszych imprez, związanych z architekturą na świecie.

Spotkania ciekawe i nieoczywiste. Tak jak i twórczość jednego z największych polskich architektów. Bienale w Wenecji wymusiło odważne pytania i odpowiedzi.

W ramach wystawy w Pallazzo Bembo towarzyszącej Biennale Archtektry w Wenecji oraz w ramach Architektur Galerie w Berlinie Robert Konieczny przedstawił polską architekturę międzynarodowemu odbiorcy. Te dwie wystawy pozwalają zrozumieć głębszy sens projektów realizowanych przez KWK Promes – zacierania granic między architekturą a otoczeniem.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.