nowoczesna Łazienka geberitu z systemem clen line, czyli prysznic bez brodzika. Projekt o nazwie chanel. Łazienka jest wykończona drewnem i beżowymi płytkami.

Jak zachować idealną harmonię? Pomysły na prysznic bez brodzika.

Nowoczesna i elegancka łazienka, to przede wszystkim otwarte przestrzenie i wysublimowany minimalizm. Duże płaszczyzny z jednolitych materiałów optycznie powiększają pomieszczenie, dając wrażenie przemyślanej i funkcjonalnej przestrzeni. Łazienka z prysznicem bez brodzika to wygodne rozwiązanie pozwalające stworzyć wnętrze bez niepotrzebnych podziałów i zakamarków.

Widoczne i niewidoczne

Prysznic bezbrodzikowy to trend, który cechuje elegancja i łatwość sprzątania. Odpływy liniowe pozwalają usunąć ostatnią przeszkodę na drodze do perfekcyjnie zaprojektowanej powierzchni posadzki. Dzięki odpływom liniowym możemy cieszyć się całkowitą swobodą w łazience.

Elegancka łazienka, z prysznicem bezbrodzikowym, w odcieniach czerni, bieli i szarości, z oknami na całą ścianę

To eleganckie rozwiązanie, sprawdzi się szczególnie tam, gdzie do dyspozycji jest ograniczona przestrzeń. Gdy znika próg do tradycyjnego brodzika prysznicowego, łazienka wydaje się większa, dzięki czemu zyskujemy łatwość poruszania się i wygodę. Syfony podłogowe dostępne są w wielu rozmiarach, pasujących do różnych wielkości i aranżacji łazienki. Pokrywa ze stali nierdzewnej stanowi stylowy akcent w każdej nowoczesnej łazience. Co więcej, pokrywę można także wykończyć indywidualnie dobranymi płytkami. Dzięki temu nasza łazienka nabierze przestrzeni i spójności w aranżacji.

Widoczny design łączy się z ukrytą technologią

Odpływy liniowe CleanLine łączą w sobie eleganckie wzornictwo z prostotą oraz niezawodnością instalacji. Te innowacyjne produkty zachwycają swoją estetyką i maksymalną praktycznością, która widoczna jest zarówno podczas instalacji, jak i przy codziennym użytkowaniu. Geberit CleanLine cechuje m.in. łatwość czyszczenia – umieszczony w odpływie koszyczek jest bardzo łatwy w wyjmowaniu i codziennym czyszczeniu, co zapewnia skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń. Ponadczasowe wzornictwo i najwyższej jakości stal nierdzewna sprawi, że będzie pasował do każdej podłogi. Odpływ można dowolnie przycinać do wymaganej długości.

na zdjęciu widać dłoń trzymającą wyjęty element z odpływu bezbrodzikowego prysznica.

Nowoczesny projekt i inteligenta konstrukcja sprzyja dodatkowej higienie – woda odprowadzana jest poprzez specjalnie zaprojektowaną listwę zbiorczą do odpływu, dzięki czemu nie tworzą się zbiorowiska brudu. Odpływy zapewniają także idealny przepływ wody – bez względu na umiejscowienie odpływu. Idealnie zlicowana z powierzchnią podłogi listwa – to również bezpieczeństwo i brak ostrych krawędzi. Każdy detal, od projektu płaskiego syfonu, techniki montażu i uszczelniania, aż po projekt samego odpływu i jego kratki, jest zgodny z pionierskimi standardami technologii sanitarnej.

To takie proste

Odpływ  można dokładnie i łatwo dopasować do żądanej długości podczas montażu w kabinie prysznicowej. Zwarty kształt głównego korpusu umożliwia montaż bezpośrednio przed ścianą lub w dowolny sposób na podłodze. W ten sposób odpływ Geberit CleanLine spełnia wszelkie wymagania budowlane zarówno w nowych, jak i remontowanych łazienkach. Całkowicie odizolowany akustycznie korpus główny odpływu jest dostępny w dwóch wysokościach: do montażu w podłodze o wysokości od 90 do 200 mm, stosowany zwykle w nowo budowanych łazienkach, a także do niskich konstrukcji podłóg od 65 do 90 mm, który nadaje się także do łazienek przeznaczonych do remontu.

człowiek korzystający z prysznica bezbrodzikowego. Zdjecie zrobione z góry, które uchwytuje tylko wystające stopy oraz dłonie sięgające do lejącej się wody.

Udostępnij poprzez:
Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on StumbleUponShare on TumblrEmail this to someone

Zostaw komentarz:

Twój email nie będzie upubliczniony.